Reklama
Wyświetlenia 4125
5 marca 2024

Kolejny krok w rozwoju – Fart Produkt otwiera nową halę produkcyjną

Fart Produkt Hala Forteczna 3

Firma Fart Produkt ogłosiła otwarcie nowej hali produkcyjnej na ulicy Fortecznej. Inwestycja stanowi istotny krok naprzód w strategii rozwoju firmy, pozwalając na zwiększenie mocy produkcyjnych oraz skrócenie czasu realizacji zamówień.

W części nowej hali znajduje się magazyn wysokiego składowania – już teraz można zobaczyć pierwsze regały, które są zaopatrywane w niezbędne materiały do produkcji rolet zewnętrznych i żaluzji fasadowych. Druga część hali zostanie przeznaczona na linię produkcyjną, gdzie będą wytwarzane wspomniane produkty.

Ta strategiczna decyzja nie tylko zwiększy efektywność produkcji, ale także umożliwi firmie Fart Produkt lepsze wykorzystanie dotychczasowej siedziby na ulicy Towarowej, gdzie firma będzie nadal produkować osłony wewnętrzne, korzystając z dodatkowej przestrzeni, która powstała w wyniku przeprowadzki części produkcji do nowej hali.

Zmiany te pokazują zaangażowanie firmy Fart Produkt w dostarczanie swoim klientom najwyższej jakości produktów oraz utrzymanie konkurencyjności na rynku. Przeniesienie części produkcji do nowej hali pozwoli na lepsze spełnienie rosnących potrzeb rynku oraz zachowanie krótkich terminów realizacji zamówień.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
FART PRODUKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
87-100, Toruń
ul. Towarowa 3
tel.: 056 6235577
fax.: 056 6235577