Reklama

Redakcja

Andrzej Parzonka
Andrzej Parzonka
Magdalena Parzonka
Magdalena Parzonka

Dane firmy

MEDIA B2B Magdalena Parzonka
ul. Ogrodowa 3A
58-309 Wałbrzych

NIP 886 264 1296
REGON 020818713
oknonet@oknonet.pl

  Wysłanie wiadomości oznacza zgodę użytkownika na gromadzenie, przetwarzanie danych osobowych i wykorzystywanie zawartych w formularzu informacji przez MEDIA B2B Magdalena Parzonka w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. nr 133, poz. 883). Portal oknonet.pl zawiera informacje handlowe oraz formy reklamy - poprzez wypełnienie powyższego formularza użytkownik wyraża zgodę na ich otrzymywanie oraz akceptuje politykę prywatności portalu.

  Nasze media budują obraz branży. Dostarczamy jak najszybciej rzetelne i zrozumiałe informacje.

  Zajmujesz się produkcją okien PVC, sprzedajesz drzwi aluminiowe, jesteś dostawcą kantówki dla producentów stolarki drewnianej, a może po prostu chciałbyś wiedzieć więcej o produkcie, który planujesz zakupić? Nie ma to znaczenia, ważne, że jesteś ogniwem tej branży. Każdy z redaktorów oknonet.pl stara się dotrzeć do każdego branżowego zakątka, pokazując spectrum branży. Od firm jednoosobowych po światowe koncerny, od prostych narzędzi po zaawansowane wynalazki. Udane połączenie formuły biznesowej i dziennikarskiej zapewnia nam wiele lat konsekwentnej realizacji celu, którym jest stworzenie portalu, jakiego jeszcze nie było.

  Co jeszcze wchodzi w skład oknonetu?

  Z oknonet.pl związane jest nierozerwalnie również forum. Jesteśmy wdzięczni branżowcom, że wybrali forum.oknonet.pl jako miejsce szczerego, czasami trudnego, branżowego dialogu.
  Dziękujemy Wam za wsparcie i zainteresowanie. Oknonet.pl jest również skarbnicą branżowych materiałów wideo a także ciesząca się niesłabnącą popularnością od wielu lat giełdą pracy. Oknonet wspiera także akcję Dobry Montaż (dowiedz się więcej).

  Reklama