Reklama

Rozwój na przekór trudnościom

Współpraca redakcyjna w dużym uproszczeniu oznacza możliwości umieszczania informacji za pośrednictwem naszego portalu dotyczących zmian zachodzących w Państwa firmie, ciekawych inwestycji, nowych produktów w ofercie itp. Bardzo chętnie współpracujemy z firmami pod kątem materiałów eksperckich o produktach czy zagadnieniach branżowych. Redakcja oknonet.pl dokłada przy tym wszelkich starań, aby materiały pojawiające się na portalu były możliwie jak najbardziej rzetelne i zgodne z prawdą, dlatego każda informacja jest weryfikowana przez nasz dział redakcyjny.

Zapraszamy zatem Państwa do dzielenia się z nami informacjami. Działania w zakresie Content Marketingu pozwalają na budowę pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa na rynku, utwierdzając klientów/czytelników w przekonaniu, że warto współpracować z Państwa firmą. Informacje/materiały mogą Państwo wysyłać bezpośrednio do Państwa opiekunów, a jeśli nie mieli Państwo jeszcze kontaktu z naszą redakcją, to prosimy o ich przesłanie na adres redakcja@oknonet.pl lub kontakt z jednym z naszych dziennikarzy (przejdź do kontaktu z redakcją).

Informacje zamieszczane na naszym portalu oknonet.pl mogą Państwo śledzić m.in. w boksie „newsy” na stronie głównej i działach tematycznych, gdzie widzą Państwo wszystkie aktualne informacje. Co bardziej istotne, teksty promujemy również za pośrednictwem innych boksów: „ważne informacje z branży”, „sylwetki”, „przydatna wiedza” czy „temat/firma/wywiad miesiąca”. Dodatkowo informacje prasowe upubliczniane są na kanałach społecznościowych oknonet.pl (Facebook, Twitter, Linkedin). W serwisie www.windoorexpert.eu publikujemy informacje na temat międzynarodowego rynku stolarki otworowej w języku angielskim.

Tak więc zachęcamy Państwa o zadbanie o swój wizerunek już dziś i kontakt z naszą redakcją. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na każde pytanie. Prosimy też pamiętać, że mogą Państwo bezpłatnie dodać się do naszej bazy firm! (dodaj firmę).

Aby sprecyzować Państwu, czym są w naszym rozumieniu informacje prasowe, przygotowaliśmy krótką rozpiskę tematów, które są dla nas (a przede wszystkim dla naszych czytelników!) szczególnie interesujące:

  • Teksty eksperckie (niuanse techniczne i prawne, analizy, specjalistyczne artykuły itp.)
  • Teksty poradnikowe
  • Informacje o inwestycjach i zmianach w firmie (również personalnych)
  • Ważne wydarzenia z życia przedsiębiorstwa
  • Nowości produktowe
  • Informacje o wynikach badań produktów

 

Niezbędnym warunkiem, aby materiał został dopuszczony do publikacji na portalu oknonet.pl, jest jego tematyka dotycząca stolarki otworowej.

Przejdź na pakiet medialny i zyskaj więcej

Odblokuj wszystkie funkcje i możliwości dostępne z pakietem medialnym. Obserwuj statystyki, uzupełnił profil firmowy. Dotrzyj do naszych czytelników.

zamów pakiet medialny

Abonament na cały rok

6000 zł
netto

Publikuj nielimitowaną ilość ogłoszeń 
o pracę w serwisie oknonet.pl
Intuicyjny edytor wizualny ogłoszeń
Wsparcie naszych specjalistów

Ogłoszenie jednorazowe

350 zł
netto

Możesz opublikować jedno ogłoszenie
Intuicyjny edytor wizualny ogłoszeń
Czas emisji ogłoszenia to 30 dni

Zapytaj o ten produkt

    Wysłanie wiadomości oznacza zgodę użytkownika na gromadzenie, przetwarzanie danych osobowych i wykorzystywanie zawartych w formularzu informacji przez MEDIA B2B Magdalena Parzonka w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. nr 133, poz. 883). Portal oknonet.pl zawiera informacje handlowe oraz formy reklamy - poprzez wypełnienie powyższego formularza użytkownik wyraża zgodę na ich otrzymywanie oraz akceptuje politykę prywatności portalu.