Reklama
Reklama

PAMProject
Obornicka 229
60-650 Poznań

tel.: +48 61 670 87 77

Facebook
Mapa lokalizacji firmy PAMProject1 s
pokaż na mapie

 

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, zarówno w projektowaniu i programowaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych, jak i w doradztwie dla firm produkcyjnych z branży osłonowej. 
Oferujemy PAM - nowoczesny, atrakcyjny cenowo program produkcyjno-magazynowy. System został zaprojektowany i skonfigurowany z uwzględnieniem specyficznych wymagań małych i średnich firm produkcyjnych oraz produkcyjno-handlowych. System PAM udostępnia unikalne funkcje biznesowe, wspierające rozwój firmy oraz umożliwiające wypracowanie przewagi rynkowej.
Największe doświadczenie posiadamy w modelowaniu produktów z branży osłonowej (rolety, okna, żaluzje, wertikale, bramy, markizy) ale jesteśmy w stanie zaprojektować każdy produkt o ile otrzymamy dokładną specyfikację technologii jego produkcji.

 

Polecamy rozważenie sfinansowania zakupu systemu PAM z bezzwrotnych środków finansowych Unii Europejskiej w ramach Działań Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na wdrożenie projektów e-biznesowych.

Część naszych Klientów skorzystała z dofinansowania UE na zakup programu PAM z działania 8.2 "Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B". System PAM spełnia bowiem kryteria ustalone przez Państwową Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości dla działania 8.2.

Chętnie pomożemy Państwu w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji.

 

 

Poznaj nasze produkty