Reklama

DOMIX-P Sp. z o.o.

DOMIX-P Sp. z o.o.
ul. Krótka 3
46-081 Dobrzeń Mały

tel.: 077 4404 213
fax.: 077 4404 575

Facebook
Mapa lokalizacji firmy DOMIX-P Sp. z o.o.
pokaż na mapie

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą w branży okiennej i drzwiowej z PCV, w naszej strategii działania największy nacisk kładziemy na jakość produktu. Dlatego też zdecydowaliśmy się na produkcję okien i drzwi z PCV na profilu VEKA i okuciach WinkHaus. Produkt nasz kierujemy do klienta który zwraca szczególnie uwagę na jakość. Z racji tego że jesteśmy firmą rodzinną, łączymy młodzieńczy entuzjazm i elastyczność w działaniu z doświadczeniem i rzetelnością starszego pokolenia. Dodatkowo, dzięki sprawnej i fachowej obsłudze klienta, własnej flocie samochodowej, rozbudowanemu serwisowi firmowemu oraz bardzo krótkiemu 10 – dniowemu terminowi realizacji zleceń mamy pewność, że sprostamy Państwa wymaganiom.

Firma DOMIX-P jest firmą która ciągle poszerza swoją gamę produktów. Na dzień dzisiejszy w swojej ofercie posiadamy 5-komorowe systemy: PerfectLine, EfektLine, wraz systemem 5 – komorowym zaokrąglonym: OvalLine i SwingLine. Flagowym produktem naszej firmy jest system ALPHALINE+ 90.
Dawno minęły czasy , gdy okna PCV były wyłącznie białe. System profili VEKA oferuje możliwość produkcji okien dwukolorowych z powierzchnią wewnętrzną w innym kolorze niż powierzchnia zewnętrzna. Kolorowe profile VEKA to wysokogatunkowy produkt, który gwarantuje najwyższą jakość. Szeroka paleta kolorów i faktur zaspokoi potrzeby wymagających projektantów i użytkowników.

Ze swojej strony gwarantujemy produkt dobrej jakości, wykonany w terminie jaki zostanie ustalony. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszej oferty informujemy, że do Waszej dyspozycji są pracownicy DOMIX-P. Dołożą oni wszelkich starań by ułatwić kontakt z naszą firmą oraz wyjaśnić aktualne promocje zarówno od strony handlowej jak i technologicznej.

Dla naszych partnerów handlowych oferujemy dogodne warunki współpracy. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie. Istnieje możliwość zainstalowania u Państwa przez naszych informatyków programu do wycen konstrukcji PCV – WHOkna. W znaczący sposób ułatwia to komunikację producent – dealer.

Firma DOMIX-P Producent okien i drzwi z PCV proponuje współprace w zakresie wymiany stolarki okiennej i drzwiowej, oferujemy:
•Okna i drzwi typowe lub na wymiar na bazie niemieckich profili VEKA
•Konstrukcje Aluminiowe
•Fachowy montaż
•Parapety zewnętrzne i wewnętrzne
•Rolety zewnętrzne i wewnętrzne
•Roletki materiałowe, moskitiery …

 

Reklama
Krispol Scroller 180624