Reklama

VIDOK Sp. z o.o.
Rudna Mała 75
36-054 Mrowla

tel.: 17 859 56 59
fax.: 17 859 56 61

FacebookLinkedin
Mapa lokalizacji firmy VIDOK Sp. z o.o.
pokaż na mapie

 

VIDOK solidna marka na rynku europejskim

VIDOK to polska firma, która już od wielu lat kompleksowo zajmuje się produkcją oraz sprzedażą okien i drzwi. Na tym jednak nie koniec! W naszym asortymencie znajdują się nowoczesne okna PVC oraz okna drewniane i okna aluminiowe, a także innowacyjne systemy okien drewniano-aluminiowych. Oferujemy również okna wielkogabarytowe dedykowane do dużych przeszkleń i drzwi przesuwne, drzwi wejściowe, fasady, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, rolety screen, bramy garażowe segmentowe, parapety oraz liczne akcesoria do okien.

Stolarka otworowa VIDOK to zróżnicowana oferta wysokiej jakości produktów, dostępna w szerokiej gamie technologicznej i wzorniczej. Produkujemy drzwi wejściowe drewniane oraz drzwi z PVC i drzwi z aluminium – wszystkie solidne, trwałe i bezpieczne! A dostępne w naszej ofercie drzwi tarasowe to nowoczesne systemy przesuwne, podnoszono-przesuwne oraz oryginalne i stylowe drzwi harmonijkowe. Razem z nami stworzysz wyjątkowe przeszklenia o zróżnicowanej wielkości i formie.

VIDOK doświadczenie produkcyjne liczone w dekadach

Od 1993 roku firma VIDOK jest liderem w branży stolarki otworowej. Funkcjonujemy nieprzerwanie na rynku, bez względu na sytuację gospodarczą. Wiemy, że wiele osób poszukuje solidnych, trwałych i bezpiecznych okien i drzwi, które będą inwestycją na lata, dlatego nieustannie realizujemy zamówienia. Na swoim koncie mamy 6 milionów zadowolonych klientów i olbrzymią liczbę realizacji! Dysponujemy własnymi salonami sprzedaży oraz siecią zaufanych partnerów handlowych w Polsce i za granicą.

Produkty VIDOK cenione w kraju i za granicą

Nasze wyroby cieszą się ogromnym uznaniem zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Stolarkę okienną eksportujemy do niemal każdego kraju Europy: Niemiec, Austrii, Francji, Belgii, Holandii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Szwecji, Słowacji, Czech, Węgier i Ukrainy.

Odbiorcami naszych produktów są zarówno inwestorzy indywidualni, jak i przedsiębiorstwa budowlane oraz instytucje użyteczności publicznej.

VIDOK innowacje wpisane w DNA

VIDOK to producent okien nastawiony na ciągły rozwój technologii, która pozwala tworzyć okna i drzwi dostosowane do czasów i potrzeb. Trwałość, funkcjonalność, komfort użytkowania i wysokie parametry techniczne to fundament wszystkich naszych działań. Ciągle przekraczamy ustalone wcześniej rekordy, tak, aby nasze produkty były coraz lepsze pod każdym możliwym względem.

Kreujemy najnowsze rozwiązania oraz rozbudowujemy zaplecze technologiczne, aby cały czas móc oferować najlepsze produkty w branży. Nieustannie dążymy do doskonałości, stosując innowacje w zakresie konstrukcji systemów okiennych oraz podążając za najnowszymi trendami architektury. Efektem są stylowe i funkcjonalne okna i drzwi o ekstremalnie niskim współczynniku przenikania ciepła, które świetnie sprawdzają się w budownictwie energooszczędnym i pasywnym!

Inteligentny dom ze smart VIDOK

Dowodem podążania za innowacjami firmy jest również pełne dostosowanie przedsiębiorstwa pod względem swojej oferty do potrzeb współczesnego społeczeństwa w zakresie zdalnego zarządzania swoją przestrzenią.

W ten sposób obok szerokiej palety produktów z kategorii stolarki otworowej, rolet i żaluzji fasadowych, firma VIDOK stworzyła również nowoczesny system do inteligentnego sterowania urządzeniami elektrycznymi w domu – w tym regulacją rolet, otwieraniem i zamykaniem bram garażowych czy bram wjazdowych. Za sprawą smart VIDOK zarządzanie domem jest proste, bezpieczne i wygodne – można je realizować z poziomu urządzeń mobilnych czy komputera!

 

Realizujemy zamówienia zawsze w terminie

 

 

VIDOK producent okien i drzwi inwestuje w nowoczesny park maszynowy oraz otwiera kolejne linie produkcyjne, by zwiększyć i przyspieszyć ilość realizowanych zamówień. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niezbędnym elementem dla każdego budynku są niezawodne okna, drzwi, fasady, wykonywane na wymiar z najlepszych materiałów. Dzięki pełnej automatyzacji produkcji realizowanej na liniach produkcyjnych nowej generacji oraz fachowej wiedzy naszych inżynierów wywiązujemy się ze wszystkich zamówień na czas, dostarczając i montując okna światowej klasy.

Okna drzwi VIDOK, czyli kompleksowa usługa – produkcja, montaż, serwis

Doskonale wiemy o tym, jak ważny jest nie tylko czas realizacji usługi, ale także profesjonalizm w przypadku montażu stolarki otworowej oraz jej serwisowania. Stawiamy na wysoką jakość produktów, dlatego nie chcemy, aby przez ewentualne błędy niekompetentnych ekip montażowych właściowości okien czy drzwi zostały zaburzone. Z tego też powodu oferujemy profesjonalny montaż okien i drzwi oraz ich serwis. W ten sposób nasi klienci otrzymują w pełni kompleksową usługę, która na każdym etapie wykonana jest na najwyższym poziomie!

Nasze usługi montażowe obejmują między innymi:

 

·         montaż stolarki otworowej w nowym budynku

·         usunięcie starej stolarki otworowej i montaż nowej

·         montaż parapetów

·         instalacja zewnętrznych rolet aluminiowych

·         montaż rolet Screen

·         montaż żaluzji fasadowych

W razie potrzeby ekipy montażowe VIDOK mogą zrealizować również inne prace budowlane, których zakres zostanie indywidualnie ustalony z inwestorem.

VIDOK zaprasza do swoich punktów sprzedaży wszystkich, którzy wybierając produkt, kierują się przede wszystkim jakością.

Jestesmy najlepszym wyborem dla:

 

·         Tych, którzy w doświadczeniu producenta widzą gwarancję pełnej satysfakcji.

·         Wszystkich, którzy wymagają więcej.

·         Tych, którzy oczekują od producenta dostosowania się do indywidualnych potrzeb.

·         Inwestorów szukających PRAWDZIWYCH OKIEN!

Okien, które nie tracą szczelności oraz pożądanych właściwości z upływem czasu. Stolarki otworowej, która obok wysokich parametrów użytkowych odznacza się zróżnicowanym wzornictwem dedykowanym dla różnych rodzajów aranżacji przestrzeni. Okna VIDOK oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej, a systemy okien drewnianych i aluminiowych pozwalają na tworzenie najbardziej indywidualnych i oryginalnych projektów!

Dbamy szczególnie o standardy obsługi

Najwyższe standardy obsługi są dla nas bardzo istotne. Kluczowa inwestycja, jaką jest zakup okien czy drzwi, wymaga bowiem fachowego doradztwa. Dbamy więc o nasz zespół i jego pełen profesjonalizm i poszerzamy go o nowe wykwalifikowane osoby, nie tylko w kraju, ale i za granicą. Gwarantujemy tym samym najlepsze doradztwo w Polsce i w całej Europie. Nie zapominamy, że istotnym filarem działalności firmy VIDOK są nasi eksperci. To na ich fachowe doradztwo może liczyć każdy z naszych klientów.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Poznaj nasze filmy

Poznaj nasze realizacje

Reklama