| Wyświetleń:5349

Jak skutecznie pomagać Ukrainie?

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Jak skutecznie pomagać Ukrainie?

fot. POiD | Jak skutecznie pomagać Ukrainie?

Od początku konfliktu na Ukrainie wiele firm i osób z branży stolarki budowlanej organizuje przeróżne akcje wysyłki zaopatrzenia dla Ukrainy i zbiórki darów. Aby usprawnić cały ten proces, związek POiD nawiązał współpracę z ukraińskim Stowarzyszeniem Przedsiębiorców Rynku Okien i Fasad. Inicjatywę wspiera oknonet.pl.

Uczestnicy dwunastej odsłony Kongresu Stolarki Polskiej na pewno pamiętają przemówienie przedstawicieli ukraińskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców Rynku Okien i Fasad, którzy na zaproszenie Związku POiD przyjechali do Polski. W swojej prelekcji Aleksey Bubnov i Ivan Bogdan przedstawili sytuację na Ukrainie i opowiedzieli o tym, jak angażują się w pomoc dla walczących na froncie. Ich wystąpienie zakończyło się owacją na stojąco i zapewnieniem wsparcia ze strony polskiej branży stolarki budowlanej. 

Aby przekuć te chęci i energię w możliwie jak najskuteczniejsze działania, Związek POiD wyszedł z inicjatywą, aby Pan Ivan Bogdan, który doskonale orientuje się w tym, jakiej pomocy Ukraina w danej chwili potrzebuje najbardziej, doradzał i koordynował działaniami pomocowymi płynącymi ze strony naszej branży. Wszelkie niezbędne informacje, w jaki sposób każdy może udzielać pomocy Ukrainie, zebrane zostały przez Związek POiD. Oknonet.pl służy wsparciem i będzie na bieżąco informować o szczegółach inicjatywy. 

» Zobacz, w jaki sposób możesz udzielić pomocy Ukrainie


#UKRAINA, #POMOC, #POID

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY