Reklama
28 maja 2024

NITUS | Jubileusz 20-lecia

Z radością, pełni dumy i wdzięczności, gościliśmy Państwa na Gali naszego 20-lecia. Te dwie dekady pokazały nam, że filarem naszego rozwoju i sukcesu są relacje. I nie mamy tu na myśli tylko tych biznesowych, ale także zwykłe ludzkie relacje, z których płynie wzajemne wsparcie i życzliwość. Cieszymy się, że mamy właśnie takich Partnerów biznesowych i że mogliśmy z Wami przeżywać ten ważny jubileusz.


Bardzo szybko minęła nasza dotychczasowa podróż, a przystanek, na którym mieliśmy okazję razem świętować, pozwolił na doładowanie energii i obranie dalszego kierunku tej drogi. Zapraszamy na pokład i dodajemy gazu. ZRÓB TO Z NAMI! Przeżyjmy kolejną wieloletnią przygodę, wspólnie kreując rynek budowlany i spełniając marzenia Klientów o bezpiecznym domu.


Kierując się naszym nowym hasłem pragniemy podkreślać jak ważna jest dla nas satysfakcja Klientów oraz jakość i niezawodność produktów. Razem z Państwem chcemy tworzyć coraz lepsze rozwiązania i dopasowaną ofertę. „ZRÓB TO Z NAMI!” to okna, drzwi, bramy, rolety, pergole i wygrodzenia w pełni zaprojektowane na podstawie wspólnych doświadczeń i wiedzy.


Zapraszamy do obejrzenia relacji z Gali 20-lecia NITUS. Przeżyjmy to jeszcze raz. Razem. Pięknie dziękujemy, że byliście z nami i mamy nadzieję na kolejne lata owocnej współpracy.

P.P.H.U. NITUS Piotr Nowak
32-860, Czchów
Jurków 304 C
tel.: +48 14 307 0 300
Reklama