Reklama
Wyświetlenia 3943
22 lutego 2024

Czytnik linii papilarnych – i nie szukasz więcej kluczy

czytniki linii papilarnych

Czytnik linii papilarnych jest elementem zdecydowanie podnoszącym standard codziennego życia. Stosując to urządzenie elektroniczne, nie ma potrzeby noszenia przy sobie kluczy ani pamiętania hasła, co sprawia, że korzystanie z drzwi staje się bardziej wygodne i bezproblemowe. Kluczami stają się palce zarejestrowanych użytkowników.

Precyzyjne zainstalowanie czytnika linii papilarnych w uchwycie drzwiowym sprawia, że urządzenie i pochwyt tworzą doskonale zintegrowaną spójną całość. Dzięki temu nie tylko funkcjonalność, ale również estetyka są zachowane na najwyższym poziomie. W ofercie WALA dostępnych jest kilka modeli czytników linii papilarnych różnych producentów.

eKey dLINE

Czytnik linii papilarnych eKey dLine umożliwia wyzwalanie różnych funkcji za pomocą wybranych palców oraz konfigurację powiadomień PUSH w momencie otwarcia drzwi. Co istotne, jest on kompatybilny z innymi systemami Smart Home, co pozwala na łatwą integrację z już istniejącą infrastrukturą. Dodatkowo możliwość rozbudowy o nowe urządzenia, użytkowników i funkcje w dowolnym momencie sprawia, że jest to rozwiązanie elastyczne i skalowalne.

Czytnik linii papilarnych EKEY dLine EKEY fingerprint scanner dLine 3

Intuicyjna administracja za pomocą smartfona pozwala na wygodne centralne zarządzanie ustawieniami i dostępem. EKEY dLine to inteligentne urządzenie, które zdecydowanie odmienia postrzeganie funkcjonalności uchwytów drzwiowych.

Czytnik linii papilarnych EKEY dLine EKEY fingerprint scanner dLine 5

NAVKOM

Czytnik linii papilarnych NAVKOM to kolejne piękne i funkcjonalne urządzenie, które eliminuje konieczność zapamiętywania kodów czy haseł dostępu. Jest także przyjazny dla użytkownika końcowego – umożliwia obsługę analogową, czyli manualną, oraz za pomocą aplikacji na smartfona. Pozwala zapamiętać do 500 odcisków palców i co ważne linie papilarne są przechowywane w pamięci nawet w przypadku awarii zasilania.

Czytnik linii papilarnych Navkom Navkom fingerprint scanner 3

NAVKOM daje możliwość zarządzania harmonogramami dostępu dla wybranych osób, np. ogrodnik może otworzyć drzwi w godzinach między 10 a 13. W pozostałych godzinach odcisk palca nie zadziała, a w aplikacji pojawi się alert o próbie wejścia. Czytnik linii papilarnych NAVKOM potrzebuje k. 1,2 sekundy na rozpoznanie odcisku palca, a czas reakcji przekaźnika to 1-10 sec. Jednakże i w tym przypadku możliwości czytnika nie ograniczają się jedynie do sterowania dostępem. Można za jego pomocą sterować także oświetleniem LED uchwytu lub wyłączyć funkcję kontroli dostępu i ustawić czytnik tak, aby działał jak przycisk. Małe urządzenie, a wiele możliwości.

IDENCOM

Biometryczy czytnik linii papilarnych od IDENCOM wyróżnia się najwyższym stopniem ochrony przed manipulacją (VdS Certyfikat). Wyposażony w sensor termiczny sprawia, że odcisk linii papilarnych jest po każdym użyciu automatycznie usuwany, bez możliwości jego skopiowania czy podrobienia. Dodatkowo czytnik nie jest podłączony do Internetu, co gwarantuje większe bezpieczeństwo danych i drzwi. Użytkownikami można wygodnie zarządzać za pomocą pilota, a także bezpośrednio na czytniku w drzwiach. Wszystkim administruje zakodowany palec Masterfinger. Dostępna jest także aplikacja BioKey, jednakże nie we wszystkich modelach.

Czytnik linii papilarnych Idencom Idencom fingerprint scanner 1

Zapamiętany w czytniku palec funkcjonuje niezależnie od zewnętrznych warunków atmosferycznych, a stopień odrzuceń jest zredukowany niemal do zera. Klasa szczelności IP65 dodatkowo podkreśla, że czytniki IDENCOM mogą być bezproblemowo stosowane na zewnątrz. IDENCOM to jednak nie tylko bezpieczeństwo i funkcjonalność, ale także wyższe aspekty wizualne. Można zamówić go w 4 kolorach do wyboru: stal szlachetna, biały RAL 9016, antracyt RAL 7016, czarny RAL 9005, aby lepiej dopasować go do stylu uchwytu. Jest więc świetnym wyborem zarówno do małych i średnich firm, jak i dla użytkowników prywatnych, którym zależy na innowacyjnych i bezpiecznych rozwiązaniach.

Czytnik linii papilarnych Idencom Mini X App Idencom fingerprint scanner Mini X App 2

Czytniki linii papilarnych to świetne rozwiązanie, które zastępuje tradycyjne klucze, karty czy tokeny. Oprócz wygody, jaką niosą, znacząco podnoszą także poziom bezpieczeństwa w naszym codziennym życiu. Dzięki nim unikniesz nie tylko uciążliwego noszenia dodatkowych przedmiotów, ale również zyskasz pewność, że jedynie osoby uprawnione mają dostęp do określonych miejsc lub danych.

Rewizja

Dzięki zastosowaniu okienka rewizyjnego montowanie uchwytu z dowolną elektroniką będzie znacznie szybsze i łatwiejsze. Istotną kwestią jest to, że rewizja znajduje się od spodu uchwytu, nieopodal nóżki, a okienko jest tak precyzyjnie wykonane, że na zamontowanym na drzwiach pochwycie jest niemalże niewidoczne, nie zaburza więc estetyki i elegancji uchwytu.

Rewizja w uchwycie z elektronika The revision opening in handles with electronics 7

Element łączący kabelek zasilający, wystający z drzwi z kabelkiem od elektroniki znajdującym się w uchwycie, czyli kostka, bez trudu mieści się w okienku rewizyjnym, co sprawia, że możemy uniknąć trudności montażowych. Wewnątrz uchwytu oprócz kostki łączącej z powodzeniem można umieścić również nadmiar kabli.

Myślisz o uchwycie drzwiowym? – Zwiększ jego możliwości i otwieraj wymarzone drzwi za pomocą nowoczesnych czytników linii papilarnych! Sprawdź dostępne rozwiązania na https://www.wala.pl/pl/Systemy-kontroli-dostepu

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
WALA Sp. z o.o.
43-365, Wilkowice
ul. Parkowa 16
tel.: 033 8272390
fax.: 033 8272391