Reklama
Wyświetlenia 4043
7 lutego 2024

Monolit błyszczy na biznesowym firmamencie – Forbes potwierdza!

Diament Forbesa monolit

Monolit, producent nowoczesnej stolarki PVC i aluminium, został wyróżniony jako jedno z najbardziej dynamicznych i szybko rozwijających się polskich przedsiębiorstw w rankingu Diamentów Forbesa.

Wyróżnienie to stanowi potwierdzenie, że ciężka praca i konsekwentne dążenie do doskonałości przynoszą wymierne efekty. Firma od lat stawia na innowacje oraz nowoczesne, niestandardowe podejście do współpracy z klientami i partnerami biznesowymi, co pozwala na nieustanny rozwój i osiąganie sukcesów. Innowacje i nowoczesność stanowią integralną część Monolitowej strategii rozwoju. Organizacja nieustannie poszukuje nowych, atrakcyjnych sposobów, aby dostarczać odbiorcom coraz lepsze produkty i usługi. Indywidualne podejście do każdego klienta to dewiza Monolitu, który rozumie i szanuje, że każdy klient jest inny. Dlatego też priorytetem firmy jest sprostanie unikalnym potrzebom i oczekiwaniom odbiorców oraz dynamicznie rozwijającemu się rynkowi.

Jestem przekonany, że sukces trzeciego z rzędu Diamentu Forbesa nie jest przypadkowy. Zawdzięczamy go przede wszystkim intensywnej pracy naszego Zespołu. Jego zaangażowanie, kreatywność oraz determinacja są nieocenione. To właśnie dzięki wspaniałej załodze możemy i chcemy się stale rozwijać, a także wciąż podnosić poprzeczkę naszych osiągnięć. Ponadto wiem, że wyróżnienie Monolitu przez magazyn Forbesa to dobry początek drogi do jeszcze większych sukcesów. Dziękujemy naszym Klientom, Partnerom Biznesowym i Przyjaciołom za ich wsparcie i zaufanie – mówi Michał Godlewski, właściciel Monolitu.

Wszystko wskazuje na to, że firma znajduje się na właściwej ścieżce rozwoju i innowacji a plany dalszego rozwoju zarówno technologicznego, jak i ofertowego są jak najbardziej realne do osiągnięcia.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
Monolit Michał Godlewski
18-300, Zambrów
ul. Strzelnicza 12
tel.: +48 509 149 757