Reklama

Monolit Michał Godlewski
ul. Strzelnicza 12
18-300 Zambrów

tel.: +48 509 149 757

Facebook
Mapa lokalizacji firmy Monolit Michał Godlewski
pokaż na mapie

Firma Monolit to polski producent okien i drzwi

Fabryka Okien MONOLIT to bardzo dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo. Mimo wejścia na rynek w czasach bardzo silnej konkurencji, bez trudu  udała się nam osiągnąć ugruntowaną pozycję na rynku producentów okien i drzwi PCV. Efektem naszej determinacji jest zadowolenie naszych kontrahentów, którym proponujemy bogatą ofertę produktową.

Obecnie w propozycji firmy MONOLIT znajduje się system profili Wital, Aluplast, Rehau. Rozszerzona została również oferta o nowoczesne systemy aluminoiwe Ponzio oraz Aluprof. Pragnąc spełnić najwyższe oczekiwania naszych klientów wdrożyliśmy również nową technologię zgrzewu V-Perfect, która całkowicie eliminuje powstawanie wypływek w procesie łączenia profili i doskonali kontrolę docisku zgrzewu zachowując bardzo dobrą estetykę finalnego produktu.

Zalety profilu Wital:

  • zaawansowany i trwały system o szerokości zabudowy 70 mm spełnia wszystkie kryteria efektywności,
  • energooszczędny  system Wital Prestige Therm  o szerokości zabudowy 86 mm który zapewnia efektywne osiągnięcie parametrów cieplnych i akustycznych przy rozsądnej cenie,
  • aby sprostać wymaganiom naszych klientów wprowadziliśmy również pośredni system profili o szerokości zabudowy 80mm, który gwarantuje wyższą klasę profili połączonych z atrakcyjną ceną.

 

Dbając o finalną jakość produktów współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, takimi jak Pilkington, który dostarcza pakiety szybowe, oraz firma Roto z którą współpracujemy w zakresie okuć obwiedniowych.

Nasza oferta uzupełniają drzwi zewnętrzne o doskonałych parametrach technicznych i dużej ilości wzorów. Gwarantujemy możliwość wykonania drzwi, zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Zajmujemy się również produkcją moskitier oraz termoparapetów aby zapewnić jak najbardziej kompleksową obsługę klienta.

 

Dodając profesjonalną obsługę, oraz  dużą ilość produktów dostępnych od ręki, zapewniamy najatrakcyjniejszą cenę na rynku.

 

Dlaczego MONOLIT

Poprzez przemyślaną politykę firmy, pełni pasji  i zaangażowania, konsekwentnie dążymy do efektywnego rozwoju zarówno naszego jak i naszych klientów, ponieważ klient i my to jeden organizm. Głęboko wierzymy, że taka filozofia jest gwarancją naszych wspólnych sukcesów w przyszłości.

 

INNOWACYJNOŚĆ

Innowacyjny i inteligentny rozwój to podstawa naszej strategii. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były kojarzone z wysoką jakością i najnowszymi technologiami. Skupiamy naszą uwagę przede wszystkim na kliencie i jego potrzebach, które są często inspiracją do ulepszania naszych produktów. Wiemy, w którą stronę podążać, znamy nasze cele. Dzięki temu dalej możemy się intensywnie rozwijać i rozszerzać naszą ofertę.

 

NIEZAWODNOŚĆ

Wybierając naszą firmę decydują się Państwo na doskonały produkt i profesjonalną obsługę. Starannie dobieramy najlepsze materiały i rozwiązania technologiczne, aby osiągnąć najlepszą jakość, która zapewni 100% satysfakcję z zakupu i użytkowania naszych okien.

 

PARTNERSTWO

Podstawą sukcesu jest dla nas ciągły i intensywny kontakt z klientem, ponieważ tylko to pozwala na uzyskanie efektu synergii wspólnych działań.

 

ELASTYCZNOŚĆ

Naszą mocną stroną jest  elastyczność. Dzięki szybko podejmowanym decyzjom jesteśmy w stanie niemal natychmiast  reagować na oczekiwania klientów oraz trendy rynkowe.