Reklama
Wyświetlenia 4436
20 stycznia 2024

Fabryka Urzędowski ma nowego właściciela!

Fabryka Urzedowski

All Windows Group ogłosiła oficjalne przejęcie firmy Urzędowski, renomowanego producenta drewnianej stolarki otworowej. Ta strategiczna decyzja stanowi kolejny krok w rozwoju All Windows Group, podkreślając jej zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej jakości na polskim i międzynarodowym rynku.

Marka Urzędowski od ponad 30 lat cieszy się wysoką reputacją w branży drewnianej, łącząc wiedzę stolarską oraz tradycyjne rzemiosło z nowoczesnymi technologiami. Współpraca z All Windows Group otwiera nowy rozdział w historii firmy Urzędowski, wzbogacając ją o jeszcze szersze perspektywy rozwoju i innowacji dzięki wykorzystaniu międzynarodowego potencjału sprzedażowego nyskiego producenta.

All Windows Group to firma z 27-letnią historią innowacji i postępu, która nieustannie dąży do rozwoju, czego dowodem są ciągłe poszerzanie asortymentu oraz chociażby obecna inwestycja w branżę stolarki drewnianej. All Windows Group z siedzibą w Nysie zatrudnia dziś prawie 1200 pracowników, zarówno w obszarze administracji, jak i na halach produkcyjnych, których łączna powierzchnia wynosi ponad 50 000 mkw. Przejęcie przez All Windows Group firmy Urzędowski, która dysponuje bogatym doświadczeniem i możliwościami produkcyjnymi, otwiera nowe horyzonty rozwoju dla przedsiębiorstw. To strategiczne połączenie ma przynieść korzyści zarówno Klientom, jak i Pracownikom obu firm, dodatkowo wzmacniając pozycję All Windows Group na rynku.

Wspólnie stawiamy na rozwój technologiczny, ulepszanie procesów produkcyjnych i dalsze dostosowywanie naszych produktów do potrzeb i oczekiwań Klientów – dodaje Grzegorz Zając, Prezes Zarządu firmy Urzędowski.

All Windows Group
48-303, Nysa
Karpacka 6
tel.: +48 (77) 4338180
Paweł Sommer
+48 509 230 592
Polski
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Reklama