Reklama
Wyświetlenia 3802
11 października 2023

SLEEK. Klamka dla miłośników industrialnej estetyki

SLEEK. Klamka dla miłośników industrialnej estetyki
fot. OKNOPLAST | SLEEK. Klamka dla miłośników industrialnej estetyki

OKNOPLAST rozszerza portfolio swoich produktów, wprowadzając do oferty designerską klamkę SLEEK, która jest już dostępna na polskim rynku. Jej śmiały, industrialny design to odpowiedź na potrzeby klientów ceniących minimalistyczne i nowoczesne wnętrza.

Klamka SLEEK do okien PVC dostępna będzie w systemach Pixel i Prismatic oraz Pava. Wykonana z trwałego aluminium, zachowa swój niezmienny kształt i płynność użytkową przez wiele lat. Klamka została zaprojektowana zgodnie z minimalistycznymi trendami. Jej klasyczna, geometryczna linia świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, w których silę wyrazu osiągnięto przez przemyślany dobór detali. 

SLEEK nie rozprasza uwagi, nie rzuca się w oczy, jest elegancka, funkcjonalna i świetnie sprawdzi się w połączeniu z dobrej jakości oknami. Jej nowoczesny charakter osiągnięto przez jeden prosty, ale skuteczny zabieg – rozeta, która w przypadku tradycyjnych produktów mocno rzuca się w oczy, w tym przypadku jest niemal niewidoczna, wręcz „przeźroczysta”. To propozycja dla miłośników przestrzeni industrialnych, w których estetyce dominuje surowa, niemal przemysłowa prostota.

Z Włoch do reszty świata

Produkt zadebiutował na rynku włoskim w maju, a w październiku trafia do dystrybucji w Polsce i pozostałych krajach, w których są dostępne produkty OKNOPLAST. Warto podkreślić, że chociaż w pierwszej kolejności jego walory docenili klienci z Włoch, to jest on owocem polskiej myśli designerskiej. Zarówno pomysł, jak i finalny projekt, a także testy klamki zostały wdrożone i przeprowadzone w naszym kraju.

SLEEK. Klamka dla miłośników industrialnej estetyki

Nowoczesna  forma klamki SLEEK jest odpowiedzią na oczekiwania naszych włoskich odbiorców, dla których podążanie za najnowszymi trendami stanowi priorytet w decyzjach zakupowych. Dlatego klamka SLEEK na początku zadebiutowała na rynku włoskim, który jest idealny dla testowania produktów niestandardowych. Jednak już wprowadziliśmy ją do Polski i na inne rynki, bo dziś nie tylko we Włoszech coraz więcej klientów szuka produktów unikalnych i wyrafinowanych. Klamka zaprojektowana przez polskich projektantów w zgodzie z najnowszymi trendami w designie ucieszy więc oko wszystkich, którzy organizują swoją przestrzeń życiową w oparciu o najwyższe standardy nowoczesnej estetyki – mówi Mike Żyrek, dyrektor działu Badań i Rozwoju OKNOPLAST.

Tylko w OKNOPLAST

Klamka trafia do portfolio firmy OKNOPLAST na wyłączność, co oznacza, że producent będzie jedynym dystrybutorem tego produktu. Wpisuje się to doskonale w filozofię firmy, która promując solidność i funkcjonalność rozwiązań akcentuje swoje przywiązanie do najnowszych, globalnych trendów designerskich.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
OKNOPLAST Sp. z o.o.
32-003, Podłęże
Ochmanów 117
tel.: 12 279 71 71
fax.: 12 279 71 72