Reklama

WILKA Polska Sp. z o.o.

WILKA Polska Sp. z o.o.
ul. Spółdzielcza 45
64-100 Leszno

tel.: 65 5297728
fax.: 65 5297729

Mapa lokalizacji firmy WILKA Polska Sp. z o.o.
pokaż na mapie

TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE
Od ponad 140 lat rodzinne przedsiębiorstwo, mieszczące się w Velbert, koncentruje się na rozwoju, unowocześnianiu i wytwarzaniu produktów techniki zamknięć. Troska o każdy detal oraz otwartość na zmiany, stanowią od początku swoistą filozofię przedsiębiorstwa, czego odzwierciedleniem stało się zastrzeżenie nazwy firmy jako znaku towarowego: WILKA.

Solidność była w firmie WILKA zawsze stawiana na pierwszym miejscu i ciągle stanowi podstawę, nie tylko przy rozwoju i produkcji, ale również przy tworzeniu polityki przedsiębiorstwa. Doprowadziło to do wykreowania, wizerunku firmy WILKA jako niezawodnego we wszystkim partnera.

JAKOŚĆ i PRECYZJA
"WILKA- PRZEWAGA PRZEZ JAKOŚĆ" precyzuje wymagania, jakie przedsiębiorstwo stawia sobie i swoim produktom. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z nowoczesną techniką oraz precyzją wykonania stanowią podstawę tego hasła.

Świadectwem spełniania najwyższych norm jakościowych jest już dawno uzyskany przez firmę certyfikat ISO 9001.

Precyzja wykonania, na gruncie postępu technicznego, jest gwarantem wysokiego standardu jakości wyrobów. Zamki wpuszczane, zasuwnice wielopunktowe, rygle poprzeczne, zamki nawierzchniowe, mechaniczne i elektroniczne wkładki bębenkowe jak również elektroniczne systemy kontroli dostępu - dzięki przestrzeganiu najwyższych norm jakościowych -charakteryzują się niezawodnością oraz długim okresem funkcjonowania.

INNOWACJA I WIZJA
Nieustannym wprowadzaniem nowych wyrobów i ciągłymi udoskonaleniami już istniejących, WILKA wyrobiła sobie solidną markę w dziedzinie techniki zamknięć. Ilość zgłoszonych patentów stanowi odzwierciedlenie wielokierunkowych innowacji w dziedzinie bezpieczeństwa oraz funkcjonalności.
Nowe techniki zamknięć, mechaniczne jak również magnetyczne czy elektroniczne, potwierdzają słuszność kierunku, w którym podążają działania konstruktorów firmy WILKA. Udoskonalanie produktów już istniejących idzie zawsze w parze z realizowaniem pomysłów nowatorskich, a czasami wręcz ekstrawaganckich, przy czym, w każdym z tych przypadków znacząca rolę odgrywa również estetyka wyrobu.
Udokumentowaniem tych działań jest przyznanie firmie WILKA prestiżowej nagrody w konkursie "European Award for Industrial Design" ( Europejska Nagroda Stylistyki Przemysłowej ) za zamek nawierzchniowy serii 2700.

ORGANIZACJA I KOMPETENCJA
Organizacja, która z pomocą nowoczesnej technologii, realizuje stawiane jej wymagania, stanowi podstawę komunikacji z rynkiem.
Wysoce wykwalifikowany personel, pracując z profesjonalnym zaangażowaniem, jest w stanie w pełni zrealizować oczekiwania klienta w zakresie doradztwa, planowania, organizacji i wykonania.
Podziwu godną lojalność przedsiębiorstwu i osobiste zaangażowanie wykazują współpracownicy firmy WILKA - przyciągając klientów z jednej strony wysokiej jakości produktami, a z drugiej rzeczowym i uczciwym doradztwem.
Stanowi to wyraz, konsekwentnego w rozwiązywaniu problemów i zorientowanego na rynek, sposobu pracy.

INDYWIDUALIZM I DOSTOSOWANIE
Niestandardowa obsługa, lecz dostosowanie rozwiązań do indywidualnych życzeń klienta, promuje firmę na rynku i jest gwarancją jej sukcesu. Każdy system klucza jest indywidualnie projektowany i odpowiada standardom jakościowym przedsiębiorstwa. WILKA sama realizuje kompleksowe systemy klucza, już na etapie planowania uwzględniając maksymalne bezpieczeństwo i możliwość ewentualnej rozbudowy systemu w przyszłości. Dzięki przyjęciu na wstępie odpowiedniej koncepcji, możliwe jest dokonywanie dynamicznych zmian w systemach już funkcjonujących. Dlatego też odpowiedzią na ciągle rozwijający się świat biznesu może być hasło przyświecające naszym działaniom: być innym niż pozostali i z pełnym zaangażowaniem pomagać klientom.

WILKA-PRZEWAGA PRZEZ JAKOŚĆ
Naszym obecnym i przyszłym klientom zawsze służymy pomocą