Reklama

URBAN POLSKA Sp. z o.o.
ul. Gospodarcza 7
68-200 Żary

tel.: 068 4787800
fax.: 068 4787801

Mapa lokalizacji firmy URBAN POLSKA Sp. z o.o.1 s
pokaż na mapie

Firma URBAN jest jednym z największych na świecie producentów maszyn i urządzeń dla stolarki otworowej. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo linie zgrzewająco-czyszczące, centra tnące i obróbcze oraz inne maszyny i urządzenia uzupełniające produkcję.

Oferta nasza jest kompleksowa i obejmuje zakres działań od rozpoznania indywidualnego zapotrzebowania nabywcy, poprzez doradztwo w doborze pojedynczych maszyn i całych zautomatyzowanych zestawów technologicznych, po dostawę, montaż, wdrożenie i perfekcyjny serwis.

Jakość, serwis oraz know-how tworzą w URBAN podstawę dla naszej skutecznej koncepcji partnerstwa. Naszym celem jest dopasowanie do oczekiwań klienta optymalnego rozwiązania urządzeń o najlepszej jakości po przystępnej cenie. Nasza indywidualna koncepcja urządzeń gwarantuje nowoczesnym zakładom produkującym okna produktywną pracę oraz racjonalną produkcję wysokojakościowych okien z tworzywa sztucznego.

Ciągła innowacja jest jednym z filarów wszechstronnych sukcesów firmy URBAN. Wraz z rozwojem procesu automatyzacji w zgrzewaniu oraz oczyszczaniu jednostek okiennych firma URBAN zyskała pozycję prekursora w tej branży. Również w przyszłości URBAN będzie stale pionierem w technologii.