Reklama

Szach Mat Robert Szachnowski

Szach Mat Robert Szachnowski
ul. Kartuska 354AA
80-125 Gdańsk

tel.: +48 500 100 749

Mapa lokalizacji firmy Szach Mat Robert Szachnowski1 s
pokaż na mapie

 

 Firma Budowlana "Szach-Mat"

 

Stworzyliśmy dla Państwa kompletną ofertę produktów i usług związanych z tematem remontów i wykończenia wnętrz. Jak mówi nasze motto, „dla Twojego domu zrobimy wszystko”: wyprodukujemy i zamontujemy najwyższej jakości okna i drzwi, przeprowadzimy gruntowny remont.

Firma Budowlana SZACH-MAT została utworzona w 2004 r. w miejsce gdańskiego Zakładu Remontowego firmy "Gazomontaż" S.A., która funkcjonuje na rynku usług budowlanych od połowy wieku.

Oferujemy szeroki wachlarz produktów i usług budowlanych, które łączą w sobie długoletnią tradycję, jak i najnowszą technologię.

Dysponujemy powierzchnią produkcyjno-handlową o wielkości 900 m2 w centrum Gdańska, nowoczesnym parkiem maszynowym, samochodami dostawczymi oraz doświadczonymi ekipami montażowymi i remontowymi. Zatrudniamy wysoce wykwalifikowanych pracowników, a kadra zarządzająca posiada wymagane przepisami uprawnienia do wykonywania i nadzorowania prac budowlanych (uprawnienia budowlane bez ograniczeń, uprawnienia mistrzowskie, wykształcenie wyższe budowlane).

Nasz młody i ambitny zespół ma na celu zmianę negatywnych stereotypów towarzyszących branży remontowej i budowlanej w naszym kraju.

Naszą dewizą jest fachowość, solidność i niezawodność.
Gwarantujemy pełną satysfakcję z naszych produktów i usług.