Reklama

SWISSPACER
ul. Bojkowska 61
44-100 Gliwice

tel.: 602 420 301

Youtube
Mapa lokalizacji firmy SWISSPACER
pokaż na mapie

SWISSPACER założony w 1998 roku jest częścią Saint-Gobain. Od samego początku podąża ścieżką dynamicznego rozwoju i już dziś jest liderem na wielu rynkach.

 

Przewaga unikalnej wszechstronności zastosowania produktów firmy przyczyniła się do jej rozwoju, a dzięki temu przedsiębiorcy mają dostęp do  najlepszych ramek dystansowych.

Mniejsi i średni przedsiębiorcy mogą rozpocząć produkcję w oparciu o produkty SWISSPACER przy wykorzystaniu posiadanych maszyn, unikając w ten sposób inwestycji w kosztowne wyposażenie dedykowane. Do masowej produkcji najwięksi producenci energooszczędnych okien mogą wykorzystać wysokiej jakości zautomatyzowane giętarki oraz urządzenia spawające. Na produktach SWISSPACER polegają najwięksi europejscy producenci szyb zespolonych.

Główna siedziba firmy mieści się w Szwajcarii. Produkcja odbywa się w zakładach rozmieszczonych na terenie Szwajcarii, Niemiec i Polski. Zlokalizowanie głównego magazynu na terenie Niemiec sprzyja efektywnej dystrybucji  oraz optymalnej dostępności produktów