Reklama

SKŁADOKIEN.PL Szymon Mieczkowski

SKŁADOKIEN.PL Szymon Mieczkowski
Lipowa 2
55-093 Borowa

tel.: +48 794 777 100

FacebookYoutube
Mapa lokalizacji firmy SKŁADOKIEN.PL Szymon Mieczkowski
pokaż na mapie

SKLADOKIEN.PL powstał z myślą o ułatwieniu codziennej pracy firm budowlanych, montujących stolarkę budowlaną oraz punktów handlujących tymi produktami. Naszym celem jest zapewnienie klientom detalicznym błyskawicznej dostawy najwyższej jakości okien PCV. 
 
Szybka realizacja zamówienia 
 
Zapomnij o długich oczekiwaniach i uciążliwych procedurach związanych z zamówieniami na okna PCV. Rozpocznij współpracę z SKLADOKIEN.PL i odbieraj typowe okna od ręki. Dziś wykonujesz pomiar u klienta, a już dziś odbierasz od nas okno gotowe do montażu. Dodatkowo, dzięki naszemu systemowi online, możesz szybko otrzymać wycenę okna. 
 
Pozyskiwanie nowych klientów 
 
Nigdy więcej nie przegapisz okazji na zlecenie, gdy klient wymaga szybkiej wymiany stolarki. Współpracując z nami, zyskujesz również na czasie przy oknach na wymiar. Regularne dostawy od producenta eliminują opóźnienia, które mogą wystąpić przy mniejszych dystrybutorach. 
 
Bezproblemowa dostawa 
 
U nas masz wybór sposobu dostawy, który najlepiej Ci odpowiada - możesz odebrać okno osobiście lub skorzystać z dostawy kurierskiej. Dla naszych specjalnych klientów lub przy zamówieniach z montażem oferujemy dodatkowe udogodnienia. 
 
Wyjątkowe warunki dla firm 
 
Jeśli myślisz o długoterminowej współpracy z SKLADOKIEN.PL, pamiętaj o naszych wyjątkowych warunkach. Dzięki naszej zdolności negocjacyjnej z producentem, możemy zapewnić Ci korzystne rabaty, których nie znajdziesz u innych dostawców. Ty zyskujesz szybką realizację zamówień, a my dzielimy się z Tobą korzyściami wynikającymi z naszej relacji z producentem.

Poznaj nasze produkty