Reklama
Reklama

SKŁADOKIEN.PL Szymon Mieczkowski
Lipowa 2
55-093 Borowa

tel.: +48 794 777 100

FacebookYoutube
Mapa lokalizacji firmy SKŁADOKIEN.PL Szymon Mieczkowski1 s
pokaż na mapie

Ułatwienie dla Ciebie

SKLADOKIEN.PL powstał z myślą o ułatwieniu codziennej pracy dla firm(budowlanych, montujących stolarkę budowlaną, punktów handlujących stolarką budowlaną) a także klientów detalicznych, oczekujących błyskawicznej dostawy okien PCV najwyższej jakości.

Ekspresowa realizacja zamówienia

Zapomnij o kłopotliwych zamówieniach, wielotygodniowych terminach realizacji zamówienia na okna PCV. Rozpocznij współpracę ze SKLADOKIEN.PL i odbieraj typowe okna od ręki. Przyzwyczaj się do wygody. Dziś robisz pomiar u klienta – dziś odbierasz od nas okno, które u niego zamontujesz.Mało tego, ekspresową wycenę okna zrobisz online.

Pozyskanie nowych klientów

Już nigdy nie ominie Cię zlecenie, gdy klient oczekuje wymiany stolarki w ekspresowym tempie.W przypadku okien na wymiar, przez współpracę z nami również zyskujesz na czasie. Transporty od producenta, w przeciwieństwie do małych dystrybutorów, docierają do nas kilka razy w tygodniu – co za tym idzie główny czynnik spowalniający Twoje zamówienie zostaje zniwelowany.

Wygodna dostawa

Sam wybierz dogodny sposób odbioru okna – możesz odebrać okno osobiście, lub skorzystać dostawy przez kuriera. Dla specjalnych klientów, lub w przypadku zamówienia okna wraz z montażem.

Wyjątkowe warunki współpracy dla firm

Pamiętaj– jeżeli rozważasz współpracę ze SKLADOKIEN.PL na dłuższą metę. Jeżeli handlujesz z nami na dużą skalę – możesz liczyć na warunki lepsze niż może zaproponować Ci producent. Nasza zdolność negocjacyjna z dużą firmą produkcyjną, ze względu na ilości kupowanych okien jest wielokrotnie większa niż Twoja, dlatego z przyjemnością podzielimy się z Tobą uzyskanym rabatem. Ty zyskujesz błyskawiczne terminy realizacji zamówienia – my zarabiamy na procentach rabatu wynegocjowanych z producentem, a nie z Tobą.

Poznaj nasze realizacje