Reklama

Rol-Pas
ul. Wojska Polskiego 9 Lok. A 5,6 B108
39-300 Mielec

tel.: (017) 586 48 86
fax.: (017) 586 48 86

Mapa lokalizacji firmy Rol-Pas
pokaż na mapie

Właściciel firmy Rol-Pas założył działalność w 2008 roku, a od roku 2009 działa ona pod obecną nazwą. Od początku zajmujemy się produkcją stanowisk dla branży osłon okiennych i drzwiowych. Jednym z pierwszych wyprodukowanych przez nas urządzeń był stół do cięcia tkanin na roletki materiałowe oraz prosta winda do kontroli tychże roletek. Z biegiem czasu poszerzaliśmy nasz asortyment oraz ciągle wprowadzaliśmy zmiany do stanowisk z proponowanej przez nas oferty. Ucząc się od naszych klientów, udało nam się ulepszyć oferowane produkty, tak aby korzystanie z nich stało się jeszcze łatwiejsze, szybsze i przyjemniejsze. Z chęcią wysłuchamy również Państwa propozycji i sugestii na temat naszej oferty, jak i Państwa potrzeb i pomysłów.

 

Co nas wyróżnia? Z pewnością dobry stosunek ceny do jakości – oferujemy niskie ceny, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości, na którą zwracamy szczególną uwagę. W przypadku gdyby potrzebowali Państwo pomocy z naszej strony lub chcieli już po zakupie wprowadzić dodatkowe modyfikacje, proponujemy usługi naszego serwisu - szybką pomoc telefoniczną lub mailową, a jeśli to nie wystarczy, na miejsce może przyjechać nasz pracownik.

 

Ponadto staramy się zawsze podchodzić indywidualnie do każdego klienta - w  ciągu kliku lat naszej działalności, zwróciliśmy uwagę, że różni klienci mają bardzo różne potrzeby, dlatego staramy się do wszystkich podchodzić indywidualnie i sprostać wszelkim oczekiwaniom.

 

Poznaj nasze filmy