Reklama

R&M ALUFASADY Sp. z o.o.

R&M ALUFASADY Sp. z o.o.
ul. Kielecka 44
28-300 Jędrzejów

tel.: (41) 386 19 33
fax.: (41) 242 96 83

Mapa lokalizacji firmy R&M ALUFASADY Sp. z o.o.
pokaż na mapie

Od 1989 roku specjalizujemy się w produkcji i montażu fasad aluminiowych, budowlanej stolarki aluminiowej oraz PCV. Naszą MISJĄ jest najdoskonalsze zaspokajanie potrzeb inwestorów i generalnych wykonawców poprzez realizację tematów związanych ze ślusarką aluminiową oraz różnymi typami fasad zgodnie z najnowocześniejszą wiedzą inżynierską, najlepszymi rozwiązaniami organizacji pracy przy zachowaniu najwyższych norm bezpieczeństwa. Celem naszej firmy to działanie w idei społecznej odpowiedzialności biznesu w zgodzie z otoczeniem przedsiębiorstwa. Zarząd firmy oraz zakład produkcyjny i biuro projektowe mieści się w Jędrzejowie w województwie świętokrzyskim.

Podstawowymi oferowanymi przez nas systemami są SCHUCO, PONZIO, ALIPLAST. Posiadane przez nasze kierownictwo wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stwierdzić, że są to najlepsze, sprawdzone, systemy. Systemy te są doskonale dopracowane i wciąż rozwijane, obejmujące najnowsze rozwiązania w dziedzinie fasad oraz stolarki aluminiowej. Dla uzyskania najlepszej jakości produktów współpracujemy z wiodącymi europejskimi hutami szkła.

Mam nadzieją że przekonałem Państwa co do jakości wykonywanych przez nas usług i chciałbym gorąco zaprosić do współpracy.

Mieczysław Rzepka, Prezes Zarządu