Reklama

PPUH RODEX Sp. z o.o.

PPUH RODEX Sp. z o.o.
Kolonia Koplany 11B
16-061 Juchnowiec Kościelny

tel.: +48 85 744 09 12
fax.: + 48 85 744 09 14

Mapa lokalizacji firmy PPUH RODEX Sp. z o.o.
pokaż na mapie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe RODEX Sp. z o.o. powstało w 1989 roku.  Podstawą działalności firmy była realizacja inwestycji budowlanych.

RODEX jest producentem okien marki RODLINE - wysokiej jakości okien PCV (także w systemie Holzfenster Look), okien aluminiowych, fasad oraz stolarki przeciwpożarowej. W ciągu 20 lat istnienia, firma uzyskała znaczącą pozycję na rynku polskim, szczególnie w rejonie północno-wschodnim.

Nasz nowy zakład produkcyjny mieści się w Koplanach koło Białegostoku. W jego skład wchodzą magazyny, parkingi i hala produkcyjna o pow. 6 985 mkw. Posiadamy najnowszej generacji park maszynowy - dwie innowacyjne linie: do produkcji stolarki PCV oraz fasad aluminiowych o podwyższonej izolacyjności termicznej.

Od 1994 roku jesteśmy producentem najwyższej jakości stolarki PCV na bazie profili renomowanej firmy REHAU z okuciami SIEGENIA. W 1997 roku rozpoczęliśmy produkcję ślusarki aluminiowej przy współpracy z firmą ALUPROF, a od roku 2004 oferujemy ślusarkę przeciwpożarową, bazując na profilach ognioodpornych ESCO FERRO-WIC. W roku 2008 rozpoczęliśmy produkcję aluminiowych przegród przeciwpożarowych oraz dymoszczelnych w systemie ALUPROF.

W całym cyklu produkcyjnym, od fazy projektowania do finalnego etapu produkcji, korzystamy z wieloletniego doświadczenia naszych partnerów. Ma to na celu zapewnienie naszym klientom pełnej satysfakcji z jakości i funkcjonalności naszych produktów.

Korzystając z doświadczeń i wiedzy firm: REHAU, ALUPROF i ESCO stworzyliśmy w pełni profesjonalną i nowoczesną linię technologiczną gwarantującą bardzo wysoki poziom jakości i wykonawstwa. Cały proces technologiczny został podporządkowany celowi, jakim jest certyfikacja działalności Fabryki Okien RODEX, międzynarodowym znakiem jakości ISO 9001.

Z przyjemnością możemy poinformować, że od czerwca 2008 roku posiadamy certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14001, a w grudniu 2011 r. otrzymaliśmy certyfikat PN-N 18001:2004 w zakresie produkcji okien oraz drzwi z PCV i aluminium, fasad z aluminium a także przegród i drzwi przeciwpożarowych wydanymi przez Polskie Centrum Certyfikacji. 

Biorąc pod uwagę podniesienie stopnia zadowolenia klientów oraz profesjonalnej ich obsługi zwiększyliśmy ilość działań szkoleniowych i marketingowych ukierunkowanych na podniesienie kompetencji zawodowych naszych pracowników oraz udoskonalenie procedur współpracy z naszymi partnerami.