Reklama

Polstar Doors sp. z o.o. sp. k.

Polstar Doors sp. z o.o. sp. k.
ul. Dworska 12
26-260 Czermno Kolonia

tel.: +48 (44) 66 76 027

Facebook
Mapa lokalizacji firmy Polstar Doors sp. z o.o. sp. k.
pokaż na mapie

Polstar Doors to polska firma rodzinna, której początku należy szukać w 2006 roku, kiedy to pomysłodawca po ukończeniu studiów rozpoczął swoją przygodę z branżą drzwi i konsekwentnie przez wiele lat zdobywał doświadczenie i kapitał niezbędny do realizacji tej inwestycji.

 

Dzięki wizji i marzeniom pana Tomasza Michalskiego pochodzącego z małej miejscowości Czermno Kolonia, już w 2013 powstaje plan budowy nowoczesnej fabryki drzwi, i wypromowania nowej marki na rynku, która będzie synonimem jakości i niezawodności w branży i podbije europejskie rynki. Nieprzypadkowo została wybrana również nazwa marki – Polstar ma budować dobrą opinie o Polsce za granicą.

 

W 2015 roku została powołana do życia spółka Polstar Doors i rozpoczęła się budowa fabryki jak również wybór dostawców zaawansowanych technicznie maszyn do produkcji drzwi. 

 

Proces ten opierał się na wizytacjach u kilkunastu producentów maszyn i urządzeń z całego świata. Audytorzy przeprowadzili testy możliwości maszyn z uwzględnieniem wszystkich etapów skomplikowanego procesu produkcyjnego. Wybór padł na najnowszej generacji maszyny niemieckie, szwedzkie i tureckie.

 

W lipcu 2016 zostaje oficjalnie otwarta fabryka drzwi Polstar a honorowym gościem na tej uroczystości jest Marszałek Województwa Świętokrzyskiego i wielu lokalnych polityków. Nasza fabryka to unikalna inwestycja na skalę regionu świętokrzyskiego. Jest wyjątkowym miejscem, w którym zatrudniamy specjalistów najwyższej klasy oraz dbamy o wyjątkową atmosferę pracy i budowę kapitału społecznego wśród lokalnej społeczności.

 

Dopełnieniem naszej dotychczasowej historii jest logo Polstar, które odzwierciedla kształtem Polskę oraz symbolizuje otwierające się szeroko drzwi.