Reklama

Piotrowski Okna i Drzwi

Piotrowski Okna i Drzwi
Rynek 10
39-200 Dębica

tel.: 014 6704376

Mapa lokalizacji firmy Piotrowski Okna i Drzwi
pokaż na mapie

Jesteśmy firmą istniejącą od 1990 r. Od kilku lat prowadzenia naszej działalności specjalizujemy się w sprzedaży stolarki otworowej, cały czas rozszerzając ofertę. Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom staramy się spełniać wszystkie wymagania, co do jakości i klasy asortymentu oferowanego przez firmę Piotrowski Okna i Drzwi.

Działając na rynku Polski Południowej, nawiązaliśmy współpracę z wieloma renomowanymi firmami polskimi i zagranicznymi, które od wielu lat uzyskują najwyższą jakość swoich wyrobów. Większość z producentów oferowanych przez nas wyrobów, legitymuje się najwyższymi certyfikatami jakościowymi ISO 9001 oraz ISO 9002.

Niezawodne maszyny, urządzenia, sprzęt oraz zaplecze sprawdzone w najtrudniejszych warunkach. Cały czas rozbudowujemy firmę, ale nie zapominamy o ludziach - pracują dla nas i dla naszych Klientów wysokiej klasy specjaliści, ludzie wykształceni, kompetentni i kulturalni. Ogromną uwagę przywiązujemy do obsługi Klientów, wciąż polepszając jej standardy i jakość.

Nic, co ludzkie nie jest nam obce. Nie obawiamy się innowacji, wdrażamy stale nowe rozwiązania, które mogą zaoszczędzić czas Klientów, powiększyć wachlarz usług i zapewnić im kompleksową obsługę. Nie zatrzymujemy się, naszym celem jest ciągły rozwój. Inwestujemy. W siebie, w technologie, w promocje, w przyjazny kontakt z Klientem i w kulturę naszej organizacji, która ceni nade wszystko uczciwość, lojalność, odpowiedzialność i szacunek dla drugiego człowieka.

Dużym atutem firmy i bezsprzecznym argumentem przemawiającym za podjęciem współpracy z nami jest fachowa i miła obsługa, szybki termin realizacji zamówień oraz szybka procedura załatwiania formalności finansowych.

Firma Piotrowski Okna i Drzwi liczy na to, że dalszy wzrost realizowanych inwestycji, pozwoli jej w przyszłości rozwinąć inne usługi związane ze swoją działalnością. Mamy nadzieję, że sprawna organizacja pracy, rzetelność i wiarygodność, ugruntowana, bardzo wysoka pozycja na rynku oraz stały rozwój zainteresują potencjalnych Klientów szczegółową ofertą i spowodują podjęcie współpracy, przynoszącej obu stronom wymierne korzyści.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

Reklama