Reklama

MIROLA Sp. z o.o.
Mikołowska 129
43 - 180 Orzesze

tel.: +48 32 32 36 400

Facebook
Mapa lokalizacji firmy MIROLA Sp. z o.o.
pokaż na mapie

Firma Mirola rozpoczęła swoją działalność na rynku polskim w 1991 roku od produkcji rolet zewnętrznych. Dziś jest ekspertem w produkcji bram i osłon okiennych w kompleksowej ofercie żaluzji fasadowych, screenów, rolet i moskitier, a także pergoli sun.siesta. W ciągu ponad 30 lat wyposażyła w swoje rozwiązania ponad 100 000 obiektów w Polsce i Europie Zachodniej, współpracując z dystrybutorami na rynku lokalnym i zagranicznym.  Mirola wyznacza wysokie standardy jakości, designu i bezpieczeństwa, co przekłada się na niezawodność produktów i zaufanie Klientów.

 

Mirola jest znana na rynku z tego, że relacje, które buduje z klientami, dystrybutorami czy dostawcami są niezmiennie oparte na partnerstwie, wzajemnym zaufaniu i zaangażowaniu. Między innymi dlatego stworzyła autorski program PANEL ułatwiający generowanie ofert handlowych oraz zamówień i zleceń produkcyjnych, który wspomaga dystrybutorów w ich pracy oraz ułatwia komunikację i obsługę klienta. Posiada własne i doświadczone ekipy serwisowe, które zapewniają profesjonalny montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Mirola od 2022 roku realizuje nową strategię rynkową, której przewodnią ideą jest balans we wszystkich obszarach działalności.

Poznaj nasze produkty

Poznaj nasze realizacje

Reklama