Reklama

Markilux GmbH + CO. KG
ul.Hansestrasse 53
48-282 Emsdetten/Niemcy

tel.: +49 (0) 2572 1531 335

FacebookYoutube
Mapa lokalizacji firmy Markilux GmbH + CO. KG
pokaż na mapie

Bo markilux® to największy niemiecki producent markiz: od ponad dwudziestu pięciu lat dbamy o to, by czas, który spędzamy na balkonie lub na tarasie był czasem jeszcze przyjemniej spędzonym.

W realizacji tego zadania pomagają nam nasze podwójne kompetencje: po pierwsze jest to nasza techniczno-konstrukcyjna wiedza inżynieryjna, a po drugie nasze wysoko rozwinięte know-how w zakresie technologii tekstylnych. Niezwykle długowieczne i lekkobieżne konstrukcje i układy mechaniczne, które produkujemy we własnym zakładzie produkcyjnym są idealnie dostosowane do Państwa indywidualnych rozwiązań w zakresie ochrony przed promieniami słonecznymi. Nasze bajeczne poszycia do Państwa markiz markilux® (które nota bene można zamówić również oddzielnie) także są projektowane i wykonywane we własnym zakładzie produkcyjnym firmy.

markilux® nie bez podstaw jest liderem na rynku markiz – nasi klienci cenią nas jako ekspertów w zakresie ładnych i długowiecznych rozwiązań związanych z zacienianiem.
Robimy wszystko, by to się nie zmieniło:
konsekwentnie realizując badania i rozwijając standardy jakościowe i współpracując z niezawodnymi partnerami – Państwa zakładami rzemieślniczymi i specjalistami od markiz, którzy na miejscu służą Państwu radą i pomocą. Dlatego właśnie w przyszłości możecie Państwo oczekiwać, że oferowane przez nas rozwiązania zawsze będą coraz piękniejsze.

 

Poznaj nasze filmy