Reklama

Knelsen Polska Sp. z o.o.
ul. Polna 9-11
86-031 Osielsko

tel.: 503 440 251

Facebook
Mapa lokalizacji firmy Knelsen Polska Sp. z o.o.
pokaż na mapie

KNELSEN POLSKA SP. Z O.O.

   Knelsen Polska sp. z o.o. powstała w lipcu 2014 roku, w trosce o wysoki standard obsługi kontrahentów na terenie Polski, reprezentować będzie interesy niemieckiego producenta konsol do montażu stolarki w warstwie ocieplenia firmy Knelsen GmbH.  Knelsen Polska sp. z o.o. została powołana głównie z myślą o usprawnieniu kontaktów i logistyki pomiędzy producentem a dystrybutorami i odbiorcami konsol z terenu Polski oraz krajów ościennych na wschód od Odry. Najogólniej schemat działania Knelsen Polska sp. z o.o. można ująć w łańcuchu „ SZKOLENIA – DORADZTWO TECHNICZNE – SPRZEDAŻ”. Mając świadomość  korzyści oraz celowości montażu stolarki w warstwie ocieplenia, jednocześnie wiedząc, że metoda ta wymaga jeszcze w naszym kraju dostarczenia kontrahentom dużej dawki wiedzy - postawiliśmy na szkolenia. Jednym z filarów działalności spółki będzie organizowanie szeroko pojętych szkoleń produktowych. Jeżeli potencjalny klient zostanie już przekonany do słuszności korzystania z rozwiązań technicznych dostarczanych przez naszą spółkę to służymy pomocą w doborze konsol, optymalizacji kosztów  oraz - na wyraźne życzenie klienta i w miarę możliwości czasowych – konsultujemy montaż na budowie. Zwieńczeniem dotychczasowych działań będzie oczywiście sprzedaż produktów wytwarzanych przez Knelsen GmbH.

   Jesteśmy przekonani, że konsole do montażu stolarki w warstwie ocieplenia marki Knelsen są w chwili obecnej najbardziej rozbudowanym i kompletnym systemem montażowym dostępnym na rynku, idealnie korespondującym z ideą domów pasywnych i energooszczędnych.

   Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej celem pozyskania większej ilości informacji na temat działalności spółki oraz jej produktów. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.
   

                                                                                                        Zespół Knelsen Polska sp. z o.o.
 

 

Poznaj nasze produkty

Poznaj nasze filmy

Poznaj nasze realizacje