Reklama

FLOP SYSTEM sp. z o.o.

FLOP SYSTEM sp. z o.o.
ul. Kiełczowska 64
51-315 Wrocław

tel.: 71 325 14 20
fax.: 71 325 34 00

YoutubeSkype
Mapa lokalizacji firmy FLOP SYSTEM sp. z o.o.
pokaż na mapie

Firma FLOP SYSTEM powstała w 1988 r., jako prywatne biuro techniczno-handlowe. Na początku bazowaliśmy na imporcie wysokiej jakości produktów z krajów skandynawskich. Specjalizowaliśmy się w nagrzewnicach i kurtynach powietrznych. Z czasem asortyment uległ znacznemu rozszerzeniu, m.in. o urządzenia do nowoczesnych systemów wentylacji mieszkań.

Obszarem naszego działania jest Polska oraz kraje  Unii Europejskiej, partnerami zaś firmy instalacyjne, deweloperskie, pracownie  projektowe i hurtownie. Oferowane przez nas urządzenia wytwarzane są we współpracy z wiodącymi producentami na świecie.

Jako jedna z pierwszych firm w branży instalacyjnej wprowadziliśmy w 2000 roku System Zarządzania Jakością ISO 9001. Bierzemy udział w projektach badawczo-rozwojowych współpracując z prestiżowymi ośrodkami naukowymi. W latach 2001-2004 uczestniczyliśmy wraz z Uniwersytetem w Cambridge w unijnym projekcie badawczym dotyczącym niskoenergetycznego systemu wentylacji mieszkań, a w latach 2006-2008 z Uniwersytetem w Brighton współpracowaliśmy przy tworzeniu modelowych rozwiązań systemów wentylacyjnych dla europejskiego budownictwa socjalnego.

To my, jako wieloletni wyłączny dystrybutor wprowadziliśmy na polski rynek produkty takich firm jak:

SYSTEMAIR  (Kanalflakt AB) - wentylatory i osprzęt

DANTHERM – centrale i osuszacze basenowe

MANROSE - wentylatory łazienkowe

TITON - nawiewniki okienne

FRESH - nawiewniki ścienne

Obecnie dostarczamy kompletne systemy wentylacji mechanicznej mieszkań, w tym wentylatory, rekuperatory, centrale wentylacyjne, nawiewniki ścienne i okienne, wywiewniki i kratki wentylacyjne. Dla obiektów mieszkalnych z infrastrukturą garażową dostarczamy wentylatory oddymiające oraz dla wentylacji bytowej, w tym o podwyższonym poziomie odporności ogniowej.

Dla zielonego budownictwa mieszkaniowego proponujemy innowacyjny system wentylacji z odzyskiem ciepła SPIDERvent, całkowicie ukryty w części nośnej stropu i ścianach budynku. Rozwiązanie szczególnie atrakcyjne dla deweloperów oferujących mieszkania i apartamenty o wysokim standardzie energetycznym, wychodzącym naprzeciw Dyrektywie EKOPROJEKT.

W roku 2014 wdrożyliśmy do produkcji zbiorcze wentylatory mieszkaniowe i rekuperatory.

Oferujemy usługi konsultingowe w zakresie akustyki systemów wentylacyjnych oraz budownictwa pasywnego i niskoenergetycznego, dzieląc się wiedzą wyniesioną z udziału w unijnych projektach badawczo-rozwojowych. Współpracujemy z architektami, instalatorami i hurtowniami z całej Polski. Posiadamy sieć dystrybucyjną oraz serwisową. Dysponujemy autonomicznym magazynem.

Stworzony przez nas w ostatnich latach projekt długofalowego rozwoju, umożliwia płynne wdrażanie najnowszych osiągnięć technologicznych z zakresu ekologicznych, energooszczędnych systemów wentylacyjnych.

To właśnie ZDROWA WENTYLACJA jest naszym mottem. Jesteśmy przeświadczeni, że technologiczny łańcuch rozpoczyna się i kończy na człowieku, a nadrzędnymi wartościami są zdrowie i komfort pracy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

www.flopsystem.pl