Reklama

Firma JANIA, Grzegorz Jania
Pod Dębiną 32
32-040 Rzeszotary

tel.: 012 270 4357
fax.: 012 270 4357

Mapa lokalizacji firmy Firma JANIA, Grzegorz Jania
pokaż na mapie

Historia mocnych zamków Jania rozpoczęła się w roku 1979 i trwa do dziś. Obecnie marka Jania jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na rynku. Jesteśmy znani jako producent zamków stosowanych do stolarki drewnianej, aluminiowej, stalowej i PCV.

Jakość
Korzystamy z polskich materiałów i zatrudniamy kilkudziesięciu specjalistów wysokiej klasy. Każdy produkt, zanim trafi w ręce klienta, przechodzi rygorystyczne testy. Dzięki temu mamy pewność, że jest to produkt sprawny i solidny.

Gwarancja
Od lat stosujemy sprawdzone rozwiązania, dzięki czemu bezawaryjność zamków Jania jest stale potwierdzana w praktyce. Jesteśmy pewni jakości naszych produktów, dlatego na każdy z nich dajemy długą, 5-letnią gwarancję.

Dostępność
O popularności produktów marki Jania decyduje dobry stosunek jakości do ceny. Nasze produkty są w ofercie wszystkich dużych sieci handlowych, hurtowni, składów i sklepów budowlanych na terenie całej Polski. W nasze zamki zaopatrujemy również zakłady stolarskie. Gwarantujemy naszym klientom i partnerom stałą dostępność całej oferty.

Bogata oferta
W ofercie posiadamy kilkadziesiąt produktów o różnym zastosowaniu. Produkujemy zamki wpuszczane i wpuszczane bolcowe, zamki wpuszczane stolarskie, zamki wpuszczane wąskie, zamki nawierzchniowe, zasuwy, zamki listwowe, obudowy zamków oraz inne okucia budowlane.

Prestiż
Nasze produkty są znane i cenione nie tylko w Polsce, ale i na rynku międzynarodowym. W wielu krajach Europy i świata marka Jania jest synonimem jakości i dbałości o szczegóły.

Oferta specjalna
Naszym klientom umożliwiamy zmianę wykończenia, zawartości kompletu naszych produktów, a także umieszczenia logo kupującego. Aby zamówić komplet specjalny, prosimy o kontakt.