Reklama

EMPOL Fabryka Okien
ul. Inwestycyjna 1
55-330 Źródła

tel.: 071 7726438
fax.: 071 7726409

FacebookYoutubeLinkedin
Mapa lokalizacji firmy EMPOL Fabryka Okien
pokaż na mapie

Firma

Empol jest firmą, która powstała w 1995 roku i do dzisiejszego dnia jest zarządzana rodzinnie. Ogromne doświadczenie zespołu specjalistów, pozwoliło na wypracowanie silnej pozycji największego producenta okien i drzwi z PVC na Dolnym Śląsku.

Rzetelność i zaangażowanie pracowników oraz utrzymanie najwyższej jakości wyrobów, przy stałej dbałości o ekologię, potwierdzają przyznane wielokrotnie nagrody i certyfikaty, w tym: Solidna Firma, Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy, VIP, Gepardy oraz Gazele Biznesu i inne. Nasze okna zostały również wielokrotnie nagrodzone na targach budowlanych.

Ugruntowaniem zasłużonego, pozytywnego wizerunku naszej firmy jest rekomendacja, która została nam udzielona przez związek Polskie Okna i Drzwi oraz niezliczone podziękowania i nagrody od firm i instytucji, które z nami współpracowały.

Zakład produkcyjny

Znajduje się w miejscowości Źródła (8 km od granic Wrocławia). We wrześniu 2008r. zakończyła się rozbudowa fabryki dzięki której uruchomiliśmy dwie nowoczesne linie produkcyjne. Pozwoliło to nam na znaczne zwiększenie wydajności produkcji przy zachowaniu wysokiej jakości oferowanych wyrobów.

Jako największy producent stolarki na Dolnym Śląsku, oferujemy Państwu okna i drzwi z PCW, aluminium, rolety zewnętrzne, moskitiery  .

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie zespołu otwartego na innowacje oraz wysoki poziom wiedzy połączony z ogromnymi możliwościami technologicznymi, pozwalają nam zrealizować nowoczesne i skomplikowane projekty. W surowce zaopatrują nas liderzy rynku europejskiego, dzięki temu tworzymy wyroby najwyższej jakości. Naszemu doświadczeniu przez wiele lat zaufało tysiące klientów, w tym firmy i instytucje.

Chcąc spełnić oczekiwania

naszych klientów, oparliśmy produkcję o system profili niemieckiej firmy Schüco, rozpoznawalnej na rynkach całego świata dzięki technicznie zaawansowanym produktom. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy oraz instytucje zarówno w kraju jak i za granicą. W naszych biurach handlowych klienci obsługiwani są na najwyższym poziomie. Każdy nasz pracownik, nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje aby móc profesjonalnie obsłużyć każdego klienta.

Posiadamy własny transport na terenie kraju i za granicą

którym szybko i bezpiecznie dowozimy produkty do naszych klientów.

Poznaj nasze filmy

Poznaj nasze realizacje