Reklama

DINDECOR Sp. z o.o.
Grabska 12
32-005 Niepołomice

tel.: 508 393 161

Mapa lokalizacji firmy DINDECOR Sp. z o.o.
pokaż na mapie

Dindecor to producent wypełnień drzwiowych, akcesoriów i dodatków do drzwi zewnętrznych. Firma ma wieloletnie doświadczenie i zdobyła renomę na rynku dzięki stosowaniu wysokiej klasy komponentów i surowców w połączeniu z najnowszymi  technologiami.

 

Dzięki wypracowanym rozwiązaniom technicznym i projektowym, mającym na celu wzrost efektywności współpracy, dopasowujemy ofertę do potrzeb swoich Klientów.

Nasza propozycja to nie tylko najwyższej jakości produkty, ale także szeroki zakres zindywidualizowanej obsługi. Proponujemy Państwu kilkadziesiąt różnych wzorów, dostępnych w szerokiej palecie kolorystycznej. Produkowane przez nas wypełnienia są idealnym dopełnieniem każdego budynku, stanowią też niepowtarzalny element dekoracyjny. Nasze wyroby mogą być zastosowane we wszystkich dostępnych na rynku profilach aluminiowych i PVC.

Misją firmy Dindecor jest zostanie liderem wśród producentów wypełnień drzwiowych na polskim i europejskim rynku.

Naszą pozycję chcemy budować poprzez produkcję wyrobu o bardzo wysokiej jakości oraz kompleksową obsługę naszych klientów. Uczciwość wobec partnerów biznesowych i kontrahentów jest dla nas najważniejsza ponieważ to właśnie ta cecha stanowi solidny fundament działalności każdej firny.

Postęp i zmiany na lepsze stanowią o rozwoju naszej firmy, wprowadzanie na rynek nowych modeli oraz rozwój technologii produkcji sprawia że z dnia na dzień stajemy się lepsi i bardziej konkurencyjni.

Krótkie terminy realizacji i korzystna cena przy wysokiej jakości wyrobów to nasze główne atuty.

 

POZNAJ NASZE PRODUKTY I PRZEKONAJ SIĘ, DLACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z DINDECOR! 

 

 

Reklama