Reklama
Reklama

BARTMETACO
ul. 19-go stycznia 60
09-100 Płońsk

tel.: 236622869
fax.: 023 6622869

Mapa lokalizacji firmy BARTMETACO1 s
pokaż na mapie

Firma BARTMETACO rozpoczęła działalność w 1989 roku, od samego początku koncentrując się na produkcji OKIEN PCV i ALUMINIUM.
Niezwykłe ogrody zimowe, wielofunkcyjne markizy, to nasza specjalność. Krótkoterminowa realizacja zamówień oraz kilkuletnia gwarancja i atrakcyjne ceny, to zdecydowane atuty ofert, jakie przygotowaliśmy dla Państwa. 
W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.:markizy tarasowe,markizy ogrodowe,ogrody zimowe,bramy garażowe,okna i drzwi PCV,rolety zewnętrzne.
Proponowane przez na produkty odznaczają się wysoką jakością wykonania, uniwersalnością oraz łatwością ich montażu, dzięki czemu każda markiza tarasowa, czy brama garażowa instaluje bez trudności, a przy tym jest niezwykle wytrzymała i funkcjonalna. Jesteśmy firmą posiadającą ogromne doświadczenie w produkcji markiz i ogrodów zimowych. 
Każdy projekt dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów, gdyż Państwa zadowolenie jest dla nas sprawą najważniejszą.
Jeżeli szukają Państwo firmy, która wykona markizy na taras, okna czy też inne konstrukcje aluminiowe to zapraszamy do kontaktu. 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.