Reklama
Reklama

ALUMIL SYSTEMS TORUŃ Sp. z o.o.

ALUMIL SYSTEMS TORUŃ Sp. z o.o.
Marii Curie - Skłodowskiej 65
87-100 Toruń

tel.: 056 6458801
fax.: 056 6458800

Mapa lokalizacji firmy ALUMIL SYSTEMS TORUŃ Sp. z o.o.1 s
pokaż na mapie

 

ALUMIL MILONAS S.A. jest jednym z pięciu największych producentów profili aluminiowych w Europie. Zdolności produkcyjne Grupy wynoszą 85 tys. ton rocznie, z czego ok. 50% przeznaczane jest na eksport do 24 krajów świata. Wszystkie profile wytwarzane są z zachowaniem norm ISO 9001 oraz lakierowane według standardów Qualicoat.

ALUMIL od 1996 roku współpracuje ze stylistami F.A. Porsche, co owocuje ciekawymi rozwiązaniami estetycznymi oraz bardzo dobrymi parametrami technicznymi systemów architektonicznych.

Systemy ALUMIL poddawane są badaniom w najbardziej prestiżowym w Unii Europejskiej Instytucie w Rosenheim (Niemcy) oraz w krajowych (w tym polskich) ośrodkach badawczych i certyfikacyjnych - nieodmiennie potwierdzają one wysokie walory użytkowe i techniczne naszej oferty.

ALUMIL w architekturze to wszechstronność, nowatorstwo rozwiązań, elastyczne możliwości stosowania w nawet najbardziej wyrafinowanych koncepcjach twórczych. Każdego roku uzupełniamy swoją ofertę o nowe systemy, wychodząc naprzeciw tendencjom we współczesnej architekturze.