Reklama

Alu System Plus JJM Kucharscy Sp.J.
ul. Leśna 2d
32-500 Chrzanów

tel.: 032 6257138
fax.: 032 6257488

Facebook
Mapa lokalizacji firmy Alu System Plus JJM Kucharscy Sp.J.
pokaż na mapie

Firma Alu System sięga swoimi korzeniami roku 1989. Od tej pory każdego roku zwiększamy swój potencjał i zakres oferowanych wyrobów.

Nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowana kadra pozwala nam na wprowadzanie szeregu nowoczesnych rozwiązań oraz oferowanie dobrych produktów w dobrych cenach oraz sprawną obsługę.

Towary oferowane przez nas jako "dostępne od zaraz" są zwykle wysyłane tego samego dnia i dostarczane do klienta następnego dnia roboczego.

Własna lakiernia proszkowa pozwala na realizację dostaw akcesoriów w dowolnych kolorach (cała paleta RAL).

Uwaga!!!  Dla zamówień złożonych i potwierdzonych do godziny 10.00  jesteśmy w stanie (w zależności od dostępności okuć i proszku) polakierować i wysłać towar tego samego dnia. Aktualnie oferta ta dotyczy ponad 200 kolorów.

Nasza oferta dotyczy szerokiego spectrum odbiorców. Pośród naszych klientów są duże firmy systemowe, hurtownie, a także indywidualni wytwórcy ślusarki aluminiowej.

Stawiamy na nowoczesne techniki obsługi. Poprzez system obsługi internetowej nasi klienci w dowolnym miejscu i o dowolnej porze mają możliwość zapoznania się z aktualną ofertą i złożenia zamówienia. Ponadto system pozwala na wgląd do historii swoich zakupów oraz stanu rozrachunków itd.

Wybrane fakty i liczby:

  1. Powierzchnia hal powyżej 3000 kwm.
  2. Liczba maszyn, urządzeń, instalacji około 100
  3. Nowoczesna laserowykrawarka oraz giętarka do blach
  4. Nowoczesna linia do produkcji pochwytów
  5. Centra CNC do obróbki metali około 15
  6. Większość zamówień wysyłana tego samego dnia
  7. Dostępność części zamiennych do akcesoriów (np. w przypadku zagubienia)
  8. Trwałe rozwiązania potwierdzone we własnym laboratorium i w niezależnych jednostkach np. IFT Rosenheim, Metalplast COBR

Więcej informacji:

www.alusystem.pl

www.laser-chrzanow.pl

Reklama