Reklama
Reklama

ALBUD RSA Sp. z o.o.

ALBUD RSA Sp. z o.o.
Łukasiewicza 7e
05-200 Wołomin

tel.: (+48 22) 776 07 20
fax.: (+48 22) 776 07 36

Mapa lokalizacji firmy ALBUD RSA Sp. z o.o.1 s
pokaż na mapie

Firma AL-BUD powstała w 1992 roku w Wołominie rozpoczynając swoją działalność od produkcji ślusarki aluminiowej. Dość szybko jednak poszerzyła gamę swoich produktów o okna PCV i drewniane - wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu i sytuacji na rynku.

Przez 16 lat działalności, kontynuując najlepsze tradycje wytwarzania stolarki okiennej i drzwiowej AL-BUD zyskał miano jednej z najprężniej działających firm w branży na terenie województwa mazowieckiego.

Wykwalifikowani pracownicy naszego Biura Handlowego zapewnią Państwu kompleksową obsługę w postaci doradztwa technicznego, projektu i bezpłatnego pomiaru; zaprezentują wzory oferowanych produktów oraz przedstawią ofertę cenową, a wyszkolone ekipy zamontują wyrób w Państwa domu. Naszym Klientom zapewniamy również profesjonalną obsługę w kwestii serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Kontrola jakości naszych produktów rozpoczyna się już od momentu zakupu materiałów potrzebnych do produkcji okien. Dużym atutem naszej firmy są dostawcy gwarantujący najwyższą jakość dostarczanych wyrobów. Zdecydowaną większość materiałów kupujemy od wielu lat u tych samych dostawców. Od nich wymagamy też ciągłej dbałości o produkt i wspólnie szukamy nowych rozwiązań, dostrzegając oczekiwania rynku.

Stosowanie zasady "Klient jest dla nas najważniejszy" owocuje długoletnią współpracą z firmami budowlanymi, spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi, a przede wszystkim inwestorami indywidualnymi. Obszar działalności firmy AL-BUD nie ogranicza się tylko do rynku polskiego. Dużą część swojej produkcji eksportujemy do krajów UE, przede wszystkim Belgii, Francji, Niemiec i Irlandii. Z wieloma z naszych odbiorców współpracujemy już od kilkunastu lat, a dzięki dynamicznemu rozwojowi i stałemu poszerzaniu oferty obsługujemy coraz większą liczbę Klientów. Wszyscy nasi Klienci mogą być pewni atrakcyjnych cen i krótkich terminów realizacji.

Nasz profesjonalizm jest dostrzegany i honorowany stosownymi certyfikatami i autoryzacjami oraz referencjami od naszych Klientów.

Licząc na Państwa zainteresowanie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy.