KontaktSaint-Gobain Glass Polska
Saint-Gobain to producent, przetwórca i dystrybutor różnego typu materialów (szkło, ceramika, tworzywa sztuczne, żeliwo sferoidalne), który na co dzień przekształca surowce w wysokiej jakości produkty stosowane w naszym życiu codziennym oraz opracowuje nowatorskie rozwiązania dnia jutrzejszego.

Produkty i usługi Saint-Gobain Glass Polska

sgg planitherm lux

SGG PLANITHERM LUX

Rosnące ceny energii i zmiany klimatyczne wymuszają jeszcze większe oszczędności energii i redukcję emisji dwutlenku węgla. W tym aspekcie poprawa sprawności energetycznej domów staje się celem szczególnie ważnym. Okna nowej generacji są jednym z najbardziej efektywnych elementów nowych budynków dzięki...

Więcej

Filmy Saint-Gobain Glass Polska

Izolacyjność akustyczna przegród zewnętrznych - ściany pełnoszklane i rozwiązania tradycyjne

Izolacyjność akustyczna przegród zewnętrznych - ściany pełnoszklane i rozwiązania tradycyjne

Marcin Piątkowski, Kierownik Wsparcia Technicznego Sprzedaży Saint-Gobain Glass skupia swoją uwagę na akustyce przegród zewnętrznych jakimi są fasady szklane. Opowie o podstawowych wskaźnikach jakimi charakteryzują się przeszklenia dobierane do fasad, o właściwościach szyb akustycznych i czynnikach, które wpływają na poprawę...

Ochrona przed hałasem - wstęp o akustyce

Ochrona przed hałasem - wstęp o akustyce

Piotr Wereski, Kierownik Rozwoju Systemów PreFab i Inicjatyw Wspólnych Saint-Gobain wyjaśnia czym jest komfort akustyczny, zjawisko fali dźwiękowej, czym jest decybel oraz jak wygląda proces projektowania budynków uwzględniający ochronę przed hałasem.

Wejdź do świata szkła Saint-Gobain Glass

Wejdź do świata szkła Saint-Gobain Glass

Saint-Gobain Glass, lider wśród producentów szkła budowlanego, zaprasza do obejrzenia zapowiedzi cyklu inspirujących filmów poświęconych… efektywności i efektowności szkła! Harmonia, magia, piękno i esencja szkła – to jego pierwszoplanowi bohaterowie.

Więcej