Kontakt

FART PRODUKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ul. Towarowa 3
87-100 Toruń

[mapa]
tel.: 056 6235577
e-mail: biuro@fartprodukt.pl
tel.: 056 6589385
Fax: 056 6235577

http://www.youtube.com/channel/UCxlQcjTUIQ9yLojrHl8wwxg


Siedziba P.P.H.U. Fart-Produkt Fart Produkt producent nowoczesnych systemów osłonowych Nasza Firma powstała w 1994 roku, jako firma prywatna z polskim kapitałem. Naszą specjalnością są  bramy ,  rolety  oraz inne nowoczesne systemy osłonowe. Zajmujemy się ich produkcją oraz montażem. Obsługujemy Klientów detalicznych oraz hurtowych, dbając o najwyższą jakość produktów. Polecamy produkowane wg autorskich projektów uniwersalne  rolety zewnętrzne . Chronią dom przed niepożądanymi gośćmi, izolują akustycznie i cieplnie oraz ograniczają dostęp światła zewnętrznego. W ramach bogatego asortymentu osłon zewnętrznych oferujemy również  moskitiery drzwiowe  i  okienne , w wersji zwijanej oraz ramowej (z aluminiowymi profilami). Ich atutem jest wygoda i komfort użytkowania oraz niezawodna ochrona przed owadami w czasie upałów. Z kolei na... czytaj dalej

Aktualności FART PRODUKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Nowości w zakresie osłon i bram od Fart-Produkt

2016-03-09

Nowości w zakresie osłon i bram od Fart-Produkt

W dniach 15-19.02.2016 roku Fart-Produkt wystawiał się w Berlinie na targach budowlanych Bautec. Była to doskonała okazja do zaprezentowania nowości.

Fart-Produkt na targach „OD DZIAŁKI PO DOM” i „INVEST-TOR”

2014-04-07

Fart-Produkt na targach „OD DZIAŁKI PO DOM” i „INVEST-TOR”

W tym roku Fart-Produkt pokazał nowy system plis oraz nową kolekcję tkanin, co zostało docenione przez komisję targową i zaowocowało otrzymaniem wyróżnienia.

Fart-Produkt wdraża system ERP

2012-11-29

Fart-Produkt wdraża system ERP

FART-PRODUKT zakończył pierwszy etap wdrażania informatycznego systemu ERP, który został wykonany na specjalne zamówienie firmy.

Więcej

Produkty i usługi FART PRODUKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Żaluzje pionowe Vertical Strings

Żaluzje pionowe Vertical Strings

Bardzo elegancki sposób dekorownia dużych powierzchni okiennych lub przedzielania pomieszczeń. Bogaty wybór kolorów.

Panel Track

Panel Track

Panel Track to nowoczesne rozwiązanie, które może służyć zarówno do przesłaniania dużych powierzchni okiennych jak i przedzielania pomieszczeń, co nadaje wnętrzu niepowtarzalny klimat. Szyna może mieć od 2 do 5 torów, a pasy panela mogą mieć od 50 do 120 cm szerokości.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane są wykonane z naturalnych surowców co nadaje im niepowtarzalny wdzięk i urok oraz ekskluzywny wygląd. Dostępne wymiary: Żaluzje drewniane występują w wymiarach: 27 mm oraz 50 mm. Dostępna kolorystyka: o szerokości lamel 27 mm: 9 kolorów wybarwień o szerokości lamel 50 mm: 9 kolorów...

Więcej