Reklama

Pilkington IGP i partnerzy zapraszają na spotkania branżowe o nowoczesnym budownictwie

7 lipca 2026 | Wyświetlenia: 3841
Connect scaled

Pilkington IGP Sp. z o.o.  wraz z partnerami – ISO-Chemie, Sobinco, Dindecor i IGP Powder Coatings – bierze udział w konferencji branżowej Reynaers Connect poświęconej nowoczesnym rozwiązaniom dla budownictwa aluminiowego. Wydarzenia odbędą się w Zamku Topacz w Ślęzy i Hotelu Barczyna w Nekli w dniach odpowiednio 8 i 9 lipca br. Spotkania poprowadzi Szymon Piróg, Kierownik Biura Doradztwa Technicznego w NSG Group.

Cykl spotkań wpisuje się w rosnące zapotrzebowanie branży budowlanej na wiedzę o materiałach i technologiach, które łączą efektywność energetyczną, trwałość i nowoczesny design. Przez jeden dzień uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą pięciu firm, porozmawiać bezpośrednio z ekspertami i zobaczyć najnowsze rozwiązania produktowe w jednym miejscu.

Kompleksowe podejście do nowoczesnego budownictwa

Program spotkań obejmuje prezentacje produktowe i techniczne ekspertów z każdej z firm partnerskich. Organizator Reynaers Aluminium zaprezentuje trzy nowości: Magnetic Slider – bezramowy system przesuwny, TimberWall – fasadę drewniano-aluminiową oraz SlimLine 38 HI+ – okno renowacyjne o podwyższonej izolacyjności termicznej.

Sobinco przedstawi Cosmo – ukryte okucie do aluminium łączące czystość formy z wysokim poziomem bezpieczeństwa. ISO-Chemie omówi energooszczędne systemy uszczelnień i taśmy rozprężne stosowane w profesjonalnym montażu stolarki.

Pilkington IGP zaprezentuje nowoczesne szyby zespolone o wysokiej izolacyjności termicznej i przeciwsłonecznej przeznaczone do systemów wielkogabarytowych. IGP Powder Coatings pokaże nowe standardy lakierowania proszkowego profili aluminiowych wraz z aktualnymi trendami kolorystycznymi. Dindecor przedstawi najnowsze trendy w aluminiowych panelach drzwiowych oraz ich integrację z systemami smart home.

W spotkaniach wezmą udział również przedstawiciele działu handlowego Pilkington IGP: Agnieszka Majda, Przedstawiciel Handlowy oraz Katarzyna Sarnowska, Regionalny Kierownik Sprzedaży.

Program spotkania

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9:00 poranną kawą i networkingiem. Od 10:00 do 15:00 zaplanowane są prezentacje produktowe i techniczne z przerwami kawowymi. Spotkanie zakończy wspólny lunch z możliwością indywidualnych rozmów z ekspertami.

Szkło w nowoczesnym budownictwie aluminiowym to aktywny element systemu, który wpływa na izolacyjność, bezpieczeństwo i odbiór wizualny całej konstrukcji. Spotkania takie jak to pokazują, że najlepsze efekty powstają wtedy, gdy producenci rozmawiają ze sobą i z projektantami przy jednym stole. Zależy nam na tym, żeby uczestnicy wychodzili z konkretnymi odpowiedziami, nie tylko z katalogami. Dlatego zebraliśmy w jednym miejscu ekspertów z pięciu firm – żeby każdy mógł porozmawiać bezpośrednio z osobą, która zna produkt od środka  – dodaje Szymon Piróg, Kierownik Biura Doradztwa Technicznego Pilkington Polska.

Zarezerwuj swój czas i dołącz do nas na Reynaers Connect West

Pilkington IGP Sp. z o.o.
02-675, Warszawa
ul. Wołoska 18 Curtis Plaza
Reklama