LUNAR – okno nowej generacji od Grupy OKNOPLAST

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Okno LUNAR ma stanowić prawdziwą rewolucję w świecie designu i odpowiedź na zapotrzebowanie architektów. To zdecydowanie okno nowej generacji, w którym dominuje szkło.


Na mapie produktów stolarki otworowej pojawił się nowy obiekt. Mowa tu o oknie nowej generacji o księżycowej nazwie LUNAR. W produkcie tym dominuje szkło, które widoczne jest już nawet na całej powierzchni skrzydła.

Księżycowa estetyka i design 


Już od wielu lat Grupa OKNOPLAST robi wszystko, by okno stanowiło walor estetyczny wnętrza, a nie było wyłącznie materiałem budowlanym. W tym celu w swej ofercie wszyscy producenci okien prezentują pełną gamę kolorystyczną oraz prześcigają się w tworzeniu coraz estetyczniejszych produktów o wyjątkowym designie. Próbują oni też tworzyć rozwiązania o różnych kształtach, by zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Okno LUNAR ma wyznaczać zupełnie inny wymiar kreowania przestrzeni i designu. To wyjątkowe okno powinno urzec nawet największych koneserów piękna oraz stanowić flagowy element nowoczesnych wnętrz. 

Niezapomniana praktyczność


Mówi się, że jak coś ładnie wygląda, to zazwyczaj jest niepraktyczne. Okno LUNAR jest tego całkowitym zaprzeczeniem. Prócz wyjątkowych walorów estetycznych, Grupa OKNOPLAST zadbała także o zachowanie wysokich parametrów produktu. 

Tworząc okno LUNAR staraliśmy się połączyć dwie najważniejsze cechy okna – jego praktyczne zastosowanie, rozumiane jako właściwości, oraz design. Współczynnik przenikania ciepła Uw może osiągnąć wartość nawet 0,77 W/(m²K) dla okna referencyjnego, a więc można stosować je w domach pasywnych.  W standardzie oferujemy także zewnętrzne nakładki aluminiowe oraz szybę ze stepem, dzięki czemu profil skrzydła jest niewidoczny. Wpływa to znacznie na zwiększoną estetykę okna – komentuje Mike Żyrek, Dyrektor Badań i Rozwoju w Grupie OKNOPLAST. 


Jeszcze więcej szyby


Podobne trendy utrzymują się w branży stolarki otworowej już od kilku lat. Wiodącym jest zwiększające się przeszklenie. Okno LUNAR idealnie wpisuje się w ten trend, gdyż szyba wewnętrzna została wydłużona, przez co sama klamka mocowana jest już na szybie. Całe skrzydło od wewnętrznej strony jest nią pokryte, nadając całości wyjątkowy, krystaliczny efekt. 

#okno_lunar, #design_okien, #oknoplast

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Nowe kolory profili okiennych w oknach PETECKI

Nowe kolory profili okiennych w oknach PETECKI

Do oferty firmy PETECKI trafiły cztery nowe kolory...

Jak wymienić okna i drzwi w ramach programu Czyste Powietrze

Jak wymienić okna i drzwi w ramach programu Czyste Powietrze

Co roku w sezonie grzewczym jesteśmy bombardowani...

FAKRO z odznaką honorową: Za Zasługi dla Wynalazczości

FAKRO z odznaką honorową: Za Zasługi dla Wynalazczości

FAKRO zostało wyróżnione odznaką honorową „Za...

Ciepłe okna – co to tak naprawdę oznacza?

Ciepłe okna – co to tak naprawdę oznacza?

Statystyki podają, że przez okna ucieka nawet do 30%...

Nowy raport Barometr Zdrowych Domów 2018

Nowy raport Barometr Zdrowych Domów 2018

Potrzeba współpracy i determinacji w działaniach na...» Więcej na subportalu okna