Zmiany i rozbudowa AMEX-BĄCZEK

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Nowa hala produkcyjna o powierzchni ponad 3 tys. mkw.

fot. AMEX-BĄCZEK

Nowa hala produkcyjna o powierzchni ponad 3 tys. mkw.


Nowa hala produkcyjna i salon firmowy, nowa gama produktów, własna lakiernia profili, powiększenie floty transportowej, uproszczone i ujednolicone kolorystycznie logo oraz ambitne plany na przyszłość – u Amex-Bączek, producenta okien i drzwi z Warmii i Mazur, sporo się dzieje w roku przypadającym na jubileusz 20-lecia działalności.

» Salon firmowy i lakiernia profili

Od początku roku w firmie zaszło wiele zmian. W marcu otwarto nowy Salon Firmowy w Iławie, dokąd w całości przeniesiono obsługę klientów indywidualnych. Następnie nowym Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży na północno-centralną Polskę został Artur Węzigowski. W sierpniu z kolei firma zdecydowała się także na powiększenie swojej floty transportowej.

Ponadto w ostatnich miesiącach spółka została przekształcona z jawnej na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością spółkę komandytową. Od 1 lipca jej nazwa brzmi: „AMEX-BĄCZEK” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, a w skrócie „AMEX-BĄCZEK” SP. Z O.O. SP. K. Pozostałe dane firmy, jak NIP i Regon, nie uległy zmianie. W parze z przekształceniem spółki zdecydowano się także na lifting firmowego logo. Zostało ono uproszczone i ujednolicone kolorystycznie.

» Nowa hala i nowy produkt

Na terenie głównej siedziby w Falknowie przy trasie wojewódzkiej Iława-Susz już stoi nowa hala produkcyjna o powierzchni ponad 3 tys. mkw. We wrześniu ma się w niej odbyć rozruch dwóch nowoczesnych linii technologicznych dostarczonych przez Elumatec Polska (dowiedz się więcej). Cała inwestycja opiewa na kwotę ponad 9,3 mln zł, z czego 5,2 mln to wkład Funduszy Europejskich.

Nowa hala produkcyjna o powierzchni ponad 3 tys. mkw.

Zależało nam na doborze takiej technologii produkcji okien, która znacząco uatrakcyjni naszą ofertę i myślę, że ten cel udało nam się osiągnąć – Piotr Bochenek, dyrektor handlowy Amex-Bączek. – Wprowadzimy na rynek nową gamę produktów, które będą się charakteryzować zwiększoną powierzchnią i wytrzymałością zgrzewu, niskim współczynnikiem przenikania ciepła oraz wysokim standardem estetycznym.

Równolegle Amex-Bączek rozbudowuje biurowiec swojej głównej siedziby w Falknowie.

#inwestycje, #produkcja_stolarki, #produkcja_okien, #amex_baczek, #hale_produkcyjne

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Nowy standard w zakresie efektywności cieplnej w EKO-OKNACH

Nowy standard w zakresie efektywności cieplnej w EKO-OKNACH

EKO-OKNA zmieniają standard wykonania szyb z ciepłą...

Napęd łańcuchowy KS4 ze świadectwem dopuszczenia CNBOP

Napęd łańcuchowy KS4 ze świadectwem dopuszczenia CNBOP

FUMARO z Gdańska wprowadza na polski rynek nowy...

VELUX odnosi się do oskarżeń FAKRO

VELUX odnosi się do oskarżeń FAKRO

Na wczorajszej konferencji prasowej zorganizowanej w...

Lato – czas włamań. Jak zniechęcić nieproszonych gości?

Lato – czas włamań. Jak zniechęcić nieproszonych gości?

Wyjeżdżając na wakacje martwimy się nie tylko o...» Więcej na subportalu okna