Reklama

Wilh. Schlechtendahl & Söhne GmbH & Co. KG

Pakiet medialny

Wilh. Schlechtendahl & Söhne GmbH & Co. KG
Hauptstrasse 18-32
42579 Heiligenhaus

tel.: +48 531 566 292
fax.: Michał Leśniak

Mapa lokalizacji firmy Wilh. Schlechtendahl & Söhne GmbH & Co. KG
pokaż na mapie

Niemiecka firma WILH. SCHLECHTENDAHL & SÖHNE GMBH & CO. KG. (WSS) jest jednym z największych w Europie producentów okuć do stalowych i aluminiowych bram, okien oraz drzwi. Działa na rynku światowym od 1906 roku i zatrudnia 450 osób w 30 przedstawicielstwach handlowych w Europie, m.in. w Belgii, Francji, Szwecji, Holandii czy Austrii. W Polsce jej dystrybutorem jest firma KÖNIG STAHL.

Produkty oferowane przez firmę WSS podlegają nieustannemu rozwojowi skorelowanemu z potrzebami rynku. Celem firmy jest szeroko pojęte bezpieczeństwo, zmniejszenie nakładu pracy, zwiększenie efektywności pracy poprzez szkolenia pracowników w montażu produktów. Firma oferuje ponadto szkolenia, dla osób z poza firmy, w zakresie ochrony przeciwpożarowej, norm EN oraz zastosowania produktów.

Jej asortyment zawiera 80.000 produktów, z czego 25.000 znajduje się w magazynie – zapewnia to elastyczność wyboru produktów i opcji. Do dyspozycji klientów  jest osobisty doradca, który służy pomocą w dokonaniu dobrego wyboru, informacją o produktach i firmie. WSS współpracuje także z wieloma wytwórcami, przez co posiada szerokie i fachowe kompetencje.

Wizytówką firmy są projekty wykonywane na terenie Niemiec i Świata: Axel Springer Verlag i Sony Center w Berlinie, Merrill Lynch w Londynie, Uniwersytet Bozen w Brixen i inne.

Firma posiada certyfikat EN ISO 9001:2000.