Reklama

VEYNA
ul. Szubińska 14
87-100 Toruń

tel.: 56 6219927
fax.: 56 6219928

Facebook
Mapa lokalizacji firmy VEYNA
pokaż na mapie

Od wielu lat firma VEYNA produkuje panele aluminiowe do drzwi zewnętrznych, przez co jest znanym partnerem wielu firm budowlanych i producentów stolarki aluminiowej i PVC. Nowoczesna linia technologiczna, oparta na pracy obrabiarek sterowanych numerycznie, pozwala tworzyć wysokiej klasy panele o urozmaiconym wzornictwie. Wysoka estetyka paneli podkreślana jest przez wykorzystanie różnorodnych elementów szklanych i metalowych. Urozmaicona oferta wyrobów o formach klasycznych jak i nowoczesnych pozwala zaspokoić gust nawet najwybredniejszych klientów.

Panele drzwiowe dla rozróżnienia poszczególnych technologii zostały podzielone poniższe grupy:

 • NOWOŚĆ!! MODERN Line - serię tworzą modele wzbogacone o dekory z naturalnego drewna (modele ML - 09 do ML - 14) lub pionowe lamele wykonane z aluminiowych profili (modele ML - 01 do ML - 08)
 • BASIC line – grupa klasycznych wypełnień wytłoczonych w PVC (zobacz ofertę)
 • ECONOMIC line (ALU/PVC) - grupa nowoczesnych paneli drzwiowych ALU/PVC z aplikacjami ze stali nierdzewnej
 • LACOBEL line – seria wykonywana ze szkła pokrytego wysokiej jakości lakierem, który zapewnia elegancki wygląd oraz uodparnia aplikacje na zabrudzenia (zobacz ofertę)
 • CLASSIC line - grupa klasycznych wypełnień Alu z ozdobnymi aluminiowymi ramkami
 • NEW line - grupa inspirująca się nowymi trendami w architekturze z ALU
 • TOP line - grupa luksusowych wypełnień z ALU z ozdobnymi aluminiowymi ramkami oraz wyfrezowanymi wzorami
 • EXTRA line - panele z Alu wykonywane wyłącznie według indywidualnych projektów klienta
 • FASHION line - jest to grupa o wyjątkowym wzornictwie i nowoczesnej formie
 • GLASS line - seria szklanych wypełnień drzwiowych
 • PRESTIGE line – seria wyróżniająca się prostymi liniami, oryginalnym wzornictwem i modnymi elementami ozdobnymi

Panele poszczególnych grup przewidziane są do stosowania przede wszystkim jako wypełnienia skrzydeł drzwiowych aluminiowych zewnętrznych i wewnętrznych. Możliwe również jest zastosowanie do drzwi wykonanych z innych materiałów jako wypełnienie w systemach PCV, stalowych i innych. Sposób ich mocowania w skrzydłach drzwiowych lub ramach powinien być identyczny jak innych wypełnień, np. szyb zespolonych zgodnie z dokumentacją poszczególnych systemów.

Panele drzwiowe VEYNA wykonujemy również w systemie PIVOT, to niezwykle oryginalne rozwiązanie cieszący się ostatnio dużym zainteresowaniem. Ich unikalny charakter przyciąga uwagę i doskonale uzupełnia styl każdej konstrukcji i wnętrza. Drzwi te zazwyczaj wyróżniają się znacznie większymi wymiarami niż standardowe, to solidne i mocne konstrukcje, osiągające nawet 2×4 metry, otwierają przed nami szeroki wachlarz możliwości. Powierzchnię paneli drzwiowych VEYNA można swobodnie dostosować, używając okładzin ze szkła, forniru kamiennego czy spieku kwarcowego.

Atutem fiirm jest takze własny transport na terenie całej Polski. Towar w sposób profesjonalnie zapakowany dostarczany jest do kontrahentów w uzgodnionym terminie dostawy, który jest najkrótszy w branży na tle konkurencji i który jest jednym z wyznaczników naszej pozycji na rynku.

Poznaj nasze filmy

Reklama