Reklama
Reklama

SANOK RUBBER COMPANY S.A. (SANOK RC S.A.)

SANOK RUBBER COMPANY S.A. (SANOK RC S.A.)
ul. Przemyska 24
38-500 Sanok

tel.: 013 4654201
fax.: 013 4654224

Mapa lokalizacji firmy SANOK RUBBER COMPANY S.A. (SANOK RC S.A.)1 s
pokaż na mapie

O FIRMIE

Sanockie Zakłady Przemysłu Gumowego istnieją już ponad siedemdziesiąt lat. Głównymi liniami produktowymi są uszczelnienia karoserii i wyroby do systemów antywibracyjnych w segmencie motoryzacji, uszczelnienia do systemów okiennych i uszczelki samoprzylepne do stolarki otworowej w segmencie budownictwa oraz pasy klinowe i mieszanki gumowe w segmencie przemysł i rolnictwo.

Niewielką część oferty Spółki stanowią wyroby do artykułów gospodarstwa domowego i wyroby dla przemysłu farmaceutycznego.

Stomil Sanok S.A. oferuje swoim klientom:

  • współpracę z doświadczoną kadrą konstruktorów, inżynierów, techników
  • projektowanie składu mieszanek gumowych, wyrobów, oprzyrządowania prototypowego i produkcyjnego
  • badania surowców, mieszanek gumowych, prototypów i wyrobów wykonywane w specjalistycznych laboratoriach

Laboratoria wyposażone są w nowoczesny sprzęt pozwalający na monitorowanie jakości na każdym etapie rozwoju i produkcji wyrobu. W laboratoriach przeprowadza się badania zgodne z normami międzynarodowymi, m.in. ISO, DIN, ASTM-D, SAE J200 oraz według norm naszych Klientów. Zespół Laboratoriów Badawczo-Kontrolnych współpracuje z instytucjami naukowymi w Polsce i ośrodkami badawczymi na całym świecie.

Uszczelnieniami przeznaczonymi dla budownictwa zajmuje się Dywizja Uszczelek dla Budownictwa. Dywizja oferuje następujące produkty:

  • uszczelki wytłaczane z gumy pełnej EPDM – dla stolarki otworowej PCW, aluminiowej i drewnianej
  • uszczelki wytłaczane z gumy pełnej EPDM- dla zastosowań przemysłowych np. ekrany akustyczne, systemy rynnowe, rolety, drzwi garażowe
  • uszczelki samoprzylepne z gumy porowatej dla sektora „Zrób to sam” (DIY)
  • uszczelki samoprzylepne przemysłowe i uniwersalne – stosowane w metodzie suchego szklenia, pokryciach dachowych z płyt poliwęglanowych, uszczelnieniach szaf metalowych i włazów

Produkty Dywizji są sprzedawane do ponad 50 krajów świata. Chronią przed zimnem, ciepłem, wilgocią, kurzem i hałasem miliony domów i pomieszczeń na wszystkich kontynentach.