Reklama
Reklama

RENOLIT Polska Sp. z o.o.
Szeligowska 46
05-850 Ożarów Mazowiecki

tel.: 022 7222719
fax.: 22 7211363

Youtube
Mapa lokalizacji firmy RENOLIT Polska Sp. z o.o.1 s
pokaż na mapie

 

Grupa RENOLIT jest międzynarodowym liderem w produkcji wysokiej jakości folii z tworzyw sztucznych i produktów pokrewnych do zastosowań technicznych. Ta niezależna firma rodzinna, która od 75 lat wyznacza standardy jakościowe i innowacyjne, obecnie zatrudnia ok. 4500 pracowników w ponad 30 zakładach produkcyjnych i punktach sprzedaży. Marka RENOLIT cieszy się ogromną reputacją na całym świecie ze względu na profesjonalizm, nowoczesne wzornictwo i obsługę zorientowaną na klienta. Folie termoplastyczne RENOLIT nadają meblom, stolarce, urządzeniom AGD dekoracyjne wykończenie powierzchni. Uszczelniają dachy, konstrukcje podziemne oraz brzegi basenów. Produkujemy folie i rurki do zastosowań medycznych. Jesteśmy producentem paneli kompozytowych zawierających naturalne włókna nadające się do ponownego wykorzystania, przeznaczone są one dla sektora budowlanego i branży motoryzacyjnej. Folia RENOLIT jest również używana jako podstawowy materiał dla produktów wykorzystywanych w artykułach biurowych, we wnętrzach pojazdów, w samoprzylepnych produktach wykorzystywanych w poligrafii, do produkcji etykiet oraz w produktach technicznych.

FOLIE ZEWNĘTRZNE FIRMY RENOLIT. Liczy się to, co na zewnątrz. Wysokiej jakości folie RENOLIT do zastosowań zewnętrznych stanowią o renomie tej marki. Ich wielowarstwowa struktura chroni powierzchnie zewnętrzne profili oraz płyt wykonanych z tworzyw sztucznych lub metalu. Szeroka gama wzorów obejmuje wiele kolorów jednolitych i wzorów drewnopodobnych dla wszystkich elementów budowlanych.

Produkty gamy RENOLIT EXTERIOR pozwalają na uzyskanie niepowtarzalnie wyglądających profili, z których wykonane są okna, rolety, płoty, drzwi wejściowe, bram garażowe.

MAKSIMUM BEZPIECZEŃSTWA DLA TWOJEGO SUKCESU.

Zawsze najnowocześniejsza technika.

Folie RENOLIT EXOFOL obejmują najlepsze światowe oferty w Twoim segmencie rynku. Międzynarodowa grupa specjalistów rozlokowana w laboratoriach na całym świecie niestrudzenie prowadzi badania naukowe oraz prace rozwojowe w celu kontynuowania optymalizacji produktów, które są znane ze swojej wysokiej jakości.

Tak więc kombinacje nowych surowców oraz udoskonalanie istniejących materiałów sprawiają, że powierzchnie stają się odporne na brud i zanieczyszczenia. Nowoczesne kolorowe pigmenty odbijają promienie podczerwone, a więc ciepło.

Zwiększyliśmy znacznie odporność naszych produktów na oddziaływanie degradującego promieniowania UV. Ponadto utrzymujemy intensywne kontakty z krajowymi i międzynarodowymi producentami klejów i maszyn, instytutami badawczymi i stowarzyszeniami, m.in. z VFF, GKFP, AAMA i UWDMA oraz bierzemy udział w pracach wielu grup roboczych. To pozwala nam na uwzględnienie najnowszych odkryć i wyników badań w rozwoju naszych produktów.

TWORZYMY BODZCE I WYZNACZAMY TRENDY.

Dzięki stałemu rozwojowi technologii pigmentacji, druku i wytłaczania nasze folie drewnopodobne osiągnęły obecnie taki stopień doskonałości, który sprawia, że wyglądają niemal jak prawdziwe drewno. Pory drewna wyglądają jak aksamitnie matowe, niemal wypolerowane, delikatnie lakierowane struktury, a powierzchnie szorstkie wyglądają jak piaskowane.

Nasz dział kolorów i trendów Colour Road wyszukuje pionierskie zastosowania architektoniczne. Chcemy być postrzegani przez jakość naszych folii oraz niezawodności naszych usług. Dlatego możemy zaoferować Państwu na produkty RENOLIT EXOFOL FX do 20 lat gwarancji. Zobowiązanie, które nie ma sobie równych na całym świecie.

Nasz system zarządzania jakością, który otrzymał certyfikat ISO 9002, gwarantuje zgodność z najbardziej rygorystycznymi kryteriami badań i kontroli dla przychodzących surowców, procesu produkcji i kontroli końcowej, co pozwala zapewnić stałą wysoką jakość produkcji. Produkty nasze są dokładnie przetestowane. Przeprowadzamy kontrole naszych opracowań nie tylko w laboratorium, ale także pod gołym niebem: nasze folie zachowują kolor nawet po wielu latach eksploatacji. Wprowadzamy na rynek jedynie produkty, które pomyślnie przeszły wiele surowych testów. Wiele tysięcy godzin pod słońcem amerykańskiej pustyni, jak również zmienny klimat Europy Środkowej oraz sztuczna ekspozycja na warunki klimatyczne, (o intensywności porównywalnej do wielu lat silnego nasłonecznienia w różnych warunkach pogodowych) – wszystko to nasze folie muszą znieść bez najmniejszych uszkodzeń.

DO SUKCESU PRZEZ DIALOG.

Tylko klienci mogą nam powiedzieć, czy nasze produkty sprawdzają się w praktyce. Razem z Państwem będziemy ustalać, w jaki sposób mamy kontynuować tworzenie naszych produktów, w jakim procesie technologicznym i przy użyciu jakich urządzeń. Mogą Państwa skorzystać z naszej globalnej sieci korporacyjnej. Państwa osobisty doradca na miejscu zajmie się problemami i zapewni osobiste wsparcie na żądanie: nasi technicy ds. zastosowań mają do czynienia z folią od etapu produkcji do zamontowania.

Pragniemy Państwu przybliżyć kompletną gamę folii RENOLIT EXOFOL. Obejmuje to innowacyjną folię RENOLIT EXOFOL PX, która uzupełnia gamę oferowanych przez nas produktów: RENOLIT EXOFOL MX oraz RENOLIT EXOFOL FX. Spośród konkurencji wyróżniają nas nie tylko nasze folie, ale także jakość naszych usług. Zachęcamy do poznania produktów i usług o najwyższej jakości i niezawodności, na których można w każdej chwili polegać dzięki doświadczeniu zdobytemu przez ostatnie 30 lat.

Nasza obsługa klienta obejmuje indywidualne konsultacje dotyczące szerokiego zakresu zastosowań naszych folii, jak również rozwiązania dostosowane do specjalnych wymagań klientów.

Poznaj nasze produkty

Poznaj nasze filmy