Reklama

REDAN Fabryka Okien
ul. Młyńska 11A
78-320 Połczyn Zdrój

tel.: 094 3664900
fax.: 094 3664901

FacebookYoutubeLinkedin
Mapa lokalizacji firmy REDAN Fabryka Okien
pokaż na mapie

Fabryka okien i drzwi REDAN

Wybór stolarki do każdego wnętrza stanowi nie lada wyzwanie. Dlatego też w REDAN zawsze służymy pomocą i doświadczeniem w doborze najlepszego możliwego rozwiązania. Jakość naszych produktów potwierdzona jest licznymi atestami, aprobatami technicznymi i certyfikatami. Dzięki stałej kontroli produkcji jesteśmy w stanie zapewnić aż pięcioletnią gwarancję na wyroby REDAN.

 

LOKALNE KORZENIE, MIĘDZYNARODOWA WSPÓŁPRACA 

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem, z uwagą dbającą o to, aby nasze produkty dobrze służyły nabywcom przez długie lata. Najwyższa jakość wyrobów oraz ekologiczne rozwiązania, które są dla nas priorytetem, zostały docenione przez wiele niezależnych instytucji branżowych, renomowanych wydawnictw oraz władz samorządowych (Gazele Biznesu, Diamenty Forbes, Brylanty Polskiej Gospodarki, The Best 100).

Produkujemy około 7 tysięcy okien i drzwi miesięcznie, które z powodzeniem znajdują nabywców w Polsce i niemal w całej Europie. Poza sprzedażą w kraju nasze główne rynki zbytu to Niemcy, Szwecja, Norwegia, Dania, Belgia, Holandia, Francja oraz Włochy.

Nasi nabywcy, co przyznajemy z dumą, zazwyczaj trafiają do nas z polecenia lub są to stali klienci, którzy cyklicznie wracają przy okazji kolejnych zmian w swoich wnętrzach. Wszystko to stanowi dla nas ogromną motywację do jeszcze większych starań w umacnianiu renomy i pozycji produktów sygnowanych marką REDAN.


RÓŻNORODNOŚĆ PRODUKTÓW W NAJLEPSZEJ KLASIE

Jesteśmy producentem nowoczesnych systemów fasadowych, drzwi tarasowych podnośno-przesuwnych, żaluzji i rolet zewnętrznych oraz drzwi wejściowych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania od standardowych okien PVC aż po wysokospecjalistyczne wyroby dedykowane dla domów pasywnych. Poprzez zastosowanie najnowszych technologii, jesteśmy w stanie zapewnić aż do 50% lepszą izolację cieplną w porównaniu do innych systemów dostępnych na rynku.

 

ZALETY WSPÓŁPRACY Z NAMI:

Rozpoczynając produkcję okien w 2000 roku uznaliśmy, że sukces i satysfakcję osiągniemy tylko wtedy, gdy uda się nam połączyć przystępną cenę z bezkompromisową jakością. Patrząc na dynamiczny rozwój naszego przedsiębiorstwa jesteśmy przekonani, że się nam to udało. Naszymi dostawcami są wyłącznie renomowane firmy o potwierdzonej jakości oferowanych rozwiązań. Ścisła współpraca z naszymi partnerami oraz wymiana doświadczeń gwarantuje wysoki poziom stosowanych przez nas rozwiązań oraz stałe wprowadzanie ulepszeń technicznych. Bogata oferta okien PVC spełniających wszelkie europejskie standardy z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców.

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ, NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w kraju, a produkcja odbywa się w nowo wybudowanym zakładzie o powierzchni kilku tysięcy metrów kwadratowych. Nieustannie wprowadzamy nowe rozwiązania techniczne, wzornicze i ekologiczne zapewniające najwyższą jakość naszych produktów. Szczególnie dumni jesteśmy z naszego zespołu. To najlepsi fachowcy, którzy codziennie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach, webinariach i panelach branżowych.

 

 

Poznaj nasze realizacje