Reklama

R&D Tech Sp. z o.o.
Kostrzyńska 9
65-127 Zielona Góra

tel.: 068 4557101
fax.: 068 4557102

FacebookYoutubeSkype
Mapa lokalizacji firmy R&D Tech Sp. z o.o.
pokaż na mapie

R&D Tech to ekspert technologii stolarki otworowej, posiadająca olbrzymie doświadczenie w dostawie kompleksowej technologii dla potrzeb producentów. Specjalizuje się w dostarczaniu maszyn do produkcji okien oraz drzwi w zakresie aluminium, PVC i stali, jak również fasad aluminiowych. Przedsiębiorstwo obsługuje również klientów z branży automotive i innych sektorów, gdzie wykorzystywane są profile z aluminium i metali lekkich.

Misją R&D Tech jest kompleksowe zaspokajanie wszystkich potrzeb związanych z uruchamianiem produkcji stolarki otworowej. Od A do Z firma wspiera klientów, począwszy od analizy powierzchni hali, poprzez proponowanie ustawień linii produkcyjnych, aż po dostarczenie gotowych rozwiązań do produkcji wraz z logistyką produkcyjną.

R&D Tech dostarcza zaawansowane centra obróbcze, o różnych gabarytach i wysokiej precyzji obróbkowej. Ich rozwiązania obejmują centra tnące, centra tnąco-obróbcze do PVC, stali i aluminium wraz z urządzeniami potrzebnymi do procesu produkcji konstrukcji okienno-drzwiowych i logistyką produkcyjną.

Firma pełni rolę dostawcy technologii m.in. dla Kęty S.A. - firmy specjalizującej się w prefabrykacji profili aluminiowych. Przedsiębiorstwo obsługuje również producentów osłon przeciwsłonecznych oraz innych komponentów z profili. Jest dostawcą maszyn dla dużych podmiotów w branży stolarki otworowej w Polsce, która ma znaczący udział w eksporcie. Firma jest uznanym dystrybutorem maszyn bardzo dużego holdingu Voilàp, który zrzesza wiele uznanych marek takich jak: Emmegi, Tekna, Someco. Voilàp ceni współpracę z R&D Tech ze względu na znaczący udział w rynku i imponujący know how wypracowany na bazie 15-letniej działalności.

R&D Tech to partner, który aktywnie wspiera klientów na każdym etapie produkcji, gwarantując innowacyjność, precyzję, kompleksowe wsparcie techniczne oraz dbając o jakość końcowego produktu i wydajność produkcyjną. Posiada duży dział wsparcia technicznego, na który składa się część mobilna oraz stacjonarna korzystająca z najnowszych technologii wsparcia on-line. Serwis mobilny każdego dnia wspiera klientów realizując sprawnie serwisy wraz z dostępem do części.

Innowacyjne podejście pozwala dostosowywać ofertę do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku i klientów. R&D Tech zaprasza do współpracy firmy, które mają potrzebę inwestycji w technologię i poszukują zaufanego partnera, który zaoferuje wsparcie na każdym etapie wdrożenia.

R&D Tech wielokrotnie była laureatem wielu nagród min. Diamentów Forbesa, Forum Firm Rodzinnych Forbesa, Gazel Biznesu. Otrzymywała także nagrody za innowacyjne rozwiązania branży stolarki otworowej. 

www.randdtech.pl

 

Poznaj nasze realizacje