Reklama

PRYZMET - Hurtownia Okuć Budowlanych
Budowlana 46
20-469 Lublin

tel.: 81 446 77 99
fax.: 81 446 77 98

Facebook
Mapa lokalizacji firmy PRYZMET - Hurtownia Okuć Budowlanych
pokaż na mapie

 

Nasza firma powstała w 1998 roku. Od początku jej istnienia zajmujemy się dystrybucją okuć budowlanych do okien i drzwi aluminiowych.

Jesteśmy firmą prężną i nowoczesną. W roku 2003 wdrożyliśmy system dystrybucji on-line, który pozwolił rozszerzyć zasięg naszej działalności z lokalnej na krajową. Obecnie obsługujemy Klientów niemal ze wszystkich zakątków Polski.

Naszymi dostawcami są renomowani producenci wysokiej jakości akcesoriów do okien i drzwi aluminiowych, między innymi FAPIM, DOMATIC, MASTER, GEZE, DORMA, MCM, JiS, WEISS, ASSA, CISA, FAM, ISEO, WILKA, WALA, SAVIO, METALPLAST CZĘSTOCHOWA, METALPLAST LOB, RENSON.

Nasza oferta jest wciąż dostosowywana do potrzeb naszych Klientów jak również wymagań rynku, przy czym zawsze staramy się oferować produkty dobrej jakości.

Do sprzedaży wprowadziliśmy również okucia do drzwi p.poż w systemach YAWAL, ALUPROF, SAPA, chemię budowlaną niemieckiej firmy WEISS, automatykę zarówno drzwiową jak i do oddymiania i przewietrzania wiodących w tym zakresie producentów GEZE i DORMA oraz nawiewniki okienne, kraty wentylacyjne, systemy ścian lamelowych, systemy przeciwsłoneczne firmy RENSON.

 

Reklama