Reklama

PROCURAL
ul. Płocka 22
09-472 Słupno, Cekanowo

tel.: 024 2675000
fax.: 024 2675001

Facebook
Mapa lokalizacji firmy PROCURAL
pokaż na mapie

Firma PROCURAL jest producentem aluminiowych systemów budowlanych, które wykorzystywane są w konstrukcjach okienno-drzwiowych, ścian fasadowych, ogrodów zimowych, osłon przeciwsłonecznych, jak również w wyspecjalizowanych rozwiązaniach różnego typu, m.in. w konstrukcjach przeciwpożarowych. Innowacyjne rozwiązania systemowe zastosowane w budynkach o różnorodnym przeznaczeniu, spełniają rygorystyczne wymogi energooszczędności, komfortu oraz bezpieczeństwa.

Systemy produkowane przez PROCURAL posiadają niezbędne dopuszczenia do stosowania w budownictwie, legitymują się certyfikatami jakości Qualicoat w zakresie lakierowania proszkowego oraz Qualanod w zakresie anodowania.

Firma PROCURAL eksportuje swoje produkty do kilkudziesięciu krajów leżących na różnych kontynentach. Obiekty zaprojektowane oraz wykonane w systemach PROCURAL można więc zobaczyć w wielu krajach na całym świecie, gdzie współtworzą obraz nowoczesnej architektury.

Współpracujemy z architektami, producentami oraz służymy pomocą indywidualnym inwestorom i generalnym wykonawcom. Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza jest do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy. Począwszy od projektu - służąc wsparciem technicznym, przez obsługę handlową przy realizacji obiektu, kończąc na terminowej dostawie zamówionego towaru, za co odpowiada nowoczesne centrum logistyczne.

Potencjał naszej firmy z pewnością pozwoli Państwu na wspólną realizację wielu ciekawych, nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Przed 2024 rokiem firma PROCURAL funkcjonowała pod nazwą Ponzio. 

 

Poznaj nasze realizacje