Reklama

Okpol Sp. z o.o.
Topolowa 24
49-318 Skarbimierz - Osiedle

tel.: +48 77 404 66 77
fax.: +48 77 411 57 34

Facebook Youtube Twitter
Mapa lokalizacji firmy Okpol Sp. z o.o.
pokaż na mapie

OKPOL to polska firma z 30-letnim doświadczeniem w produkcji okien i wyłazów dachowych. Siedziba główna oraz zakład produkcyjny firmy mieszczą się w województwie opolskim w gminie Skarbimierz, na terenie byłego lotniska. Obecnie jest to obszar

bardzo dobrze zlokalizowanej Wałbrzyskiej Strefy Ekonimicznej. Nasza firma znajduje się w bezpośrednim jej sąsiedztwie.

 

Od 30 lat dbamy o wysoką jakość oferowanych produktów. Wierzymy, że przekłada się ona na jakość i komfort Twojego życia. Jesteśmy firmą rodzinną, która z biegiem lat nie traci zapału do tworzenia nowości. Doskonale wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo najbliższych, dlatego wciąż pragniemy go strzec. Dostarczamy okna do wielu krajów Europy, a nawet poza jej granicami. Nieustannie inwestujemy w wyposażenie i unowocześnianie parków maszynowych, by móc dostarczać do Twojego domu produkty bezpieczne, komfortowe i trwałe.

 

Potwierdzeniem wysokiej jakości produkowanych wyrobów są zdobyte przez nas atesty, certyfikaty i dyplomy, przyznawane najlepszym producentom w branży.  Wyroby OKPOL są trwałe, niezawodne i łatwe w obsłudze. W bogatej i różnorodnej ofercie każdy znajdzie produkt dla siebie. Produkowane przez nas okna posiadają 10-letnią gwarancję. Poznaj nasze produkty i przekonaj się, że warto inwestować w rodzime wyroby, cieszące się uznaniem w całej Europie.

Poznaj nasze realizacje

Reklama