Reklama

Metra SpA
Via Provinciale Stacca 1
25050 Rodengo-Saiano (Brescia)

tel.: +48 609559339

Mapa lokalizacji firmy Metra SpA
pokaż na mapie

Metra należy do najbardziej znanych budowlanych systemów architektonicznych na świecie.                     Słynna piramida pod Luwrem jest jednym z niezliczonych naszych znaków rozpoznawczych.

Firma istnieje od 1962 roku i bardzo dobrze się rozwija na rynku polskim. Firma zatrudnia ponad 800 pracowników i ma ponad 5000 firm partnerskich na całym świecie. Posiadamy 9 pras do tłoczenia profili od tych najmniejszych przekroi do dużych profili wykorzystywanych w budownictwie i przemyśle.

Mamy dwie linie lakiernicze pionową i poziomą, anodownie i linię do okleinowania profili w kolorach drewnopodobnych, spełniamy standardy najwyższej jakości potwierdzone przez QUALICOAT, QUALIMARIN, QUALIDECORAL i QUALANOD.

W gamie produktów są wciąż nowe rozwiązania systemowe np:

System fasady słupowo ryglowej Poliedra Sky 35LUX "słup i rygiel 35mm"                                               System okienno-drzwiowy dedykowany budownictwu pasywnemu: NC90 STH-HES,
System fasad wentylowanych Metra Urano-Wall
System balustrad Theatron od standardowych po rozwiązania balustrad całoszklanych,
System okienno-drzwiowy Aelle 100, w których aluminium połączone jest z drewnem
System drzwi wewnętrznych Metra-Flex z opaskową ościeżnicą na mur,
System osłon przeciwsłonecznych Frangisole,
System okiennic aluminiowych Persiana Metra,
System drzwi podnoszono-przesuwnych w tym nowość drzwi przesuwne system NC-S 120 STH SLIM złącze centralne o szerokości 30mm i możliwość pełnego rozsuwania narożnika 90 stopni,                                    System moskitier ZANZARIERA

Dostarczamy oczywiście całe know how od maszyn do software. Wspieramy również naszych odbiorców poprzez seminaria dla architektów i inwestorów. 

 

Poznaj nasze filmy