Reklama

HELLA Techniki Osłonowe Sp. z o.o.
Kalifornijska 4, Rzeplin
55-020 Żórawina

tel.: +48 71 3742205
fax.: +48 71 3742286

Facebook
Mapa lokalizacji firmy HELLA Techniki Osłonowe Sp. z o.o.
pokaż na mapie

 

HELLA Techniki Osłonowe wiodący producent systemów osłon przeciwsłonecznych.

Firma HELLA powstała w 1959 roku. Siedziba główna znajduje się w miejscowości Abfaltersbach,  Austria.

HELLA to ciągły rozwój i innowacje. Od ponad 60 lat, jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań przeciwsłonecznych z przedstawicielstwami w wielu krajach Europy i Świata. W Polsce firma działa od ponad 20 lat. Do niedawna pod nazwa SKS Stakusit, która zajmuje się produkcją rolet zewnętrznych ALU i PCV oraz „ciepłych” skrzynek do rolet zewnętrznych nakładanych na okno, które jako pierwsza wprowadziła na rynek sprzedaży w Polsce. SKS Stakusit został włączony do Grupy HELLA w 2007 roku. Od tego momentu sukcesywnie poszerzała swoją ofertę o produkty przeciwsłoneczne produkowane        w Grupie. Zmiana nazwy firmy nastąpiła w czerwcu 2015 roku,

W firmie HELLA od samego początku zwracamy uwagę na to, aby dostarczyć klientom produkty   i usługi najwyższej jakości. To obowiązuje dla zakresów:

 

 1. - rozwoju i konstrukcji
 2. - produkcji
 3. - sprzedaży
 4. - montażu i obsługi klienta.Współpracujemy  z architektami i inwestorami oraz instalatorami od etapu projektu do realizacji.Nasze produkty i usługi - od pierwszego kontaktu z klientem, aż do zakończenia montażu - odznaczają się wysoką jakością. Dla naszych klientów oznacza to, że mogą w stu procentach zaufać naszej kompetencji i naszemu doświadczeniu.Obecnie Grupa HELLA zatrudnia około 2500 pracowników.

  HELLA to kompleksowy program osłon przeciwsłonecznych i przeciw-pogodowych. Przekonuje różnorodnością oferowanych rozwiązań takich jak: żaluzje fasadowe, markizy tarasowe, rolety zewnętrzne, markizy do ogrodów zimowych, moskitiery, żaluzje i roletki wewnętrzne, markizy fasadowe - typu screen, systemy skrzynek, systemy nadproży HELLA trav – przeznaczone do obiektów pasywnych, system Panorama bez ramowe przeszklenia balkonów i tarasów oraz różnego rodzaju wersje i konstrukcje specjalne.
  Wytwarzane przez Nas produkty zostały ocenione i sklasyfikowane przez firmę GREEN BUILDING PRODUCTS jako rozwiązania wspierające certyfikację budynków w technologiach LEED, BREEAM, DGNB.

  Nasz sukces opiera się przede wszystkim na:
  - najwyższej jakości naszych produktów,
  - stałym zaangażowaniu w tworzenie nowych i rozwijanie już istniejących konstrukcji,
  - wyszkolonych, kompetentnych doradcach.
  - perfekcyjny montaż, wykonany wyłącznie przez wyszkolonych pracowników firmy, gwarantuje bezproblemową i długą pracę osłon przeciwsłonecznych i przeciw-pogodowych.

  Dokumentują to liczne patenty, austriacki znak jakości, znak CE oraz certyfikat ISO 9001.
  Na liście klientów znajdują się nazwy takie, jak Uno-City, Uniwersytet w Wiedniu, Północne Centrum Pocztowe, Stadion Tivoli w Innsbrucku, Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu, Biblioteka Politechniki we Wrocławiu, biurowiec Firmy CCC w Polkowicach, największy tartak w Europie STORA ENSO w Murowie pod Opolem, szpitale, szkoły i duże budynki należące do koncernów i banków.

   

  Polski oddział firmy podlega ciągłemu rozwojowi. W najbliższej przyszłości planowana jest budowa nowej siedziby firmy oraz przeniesienie części produkcji rolet i żaluzji do Polski.

   

 

Poznaj nasze realizacje